-
-

Autoklempírna AZM Brno – opravy karoserií

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Dáme karoserii vašeho auta opět dohromady – spolehněte se na naši autoklempírnu AZM Brno – víme, co děláme. Bourali jste, nebo máte prostě někde promáčklé dveře či jiné problémy s karosérií? Objednejte se v naší autoklempírně v AZM Brno, kde se vašemu automobilu bude věnovat zkušený specialista autoklempíř!

V Autoservisu AZM provádíme kompletní i dílčí opravy karoserií (Brno), a to jak po havárii, tak i opravy částí poškozených korozí. Zajišťujeme opravy bouraných i zkorodovaných částí karoserie, rovnací i vyvařovací karosářské práce včetně výhodného lakování karoserií (rychle a cenově nenákladně).

Základní 3 typy karoserií automobilu.

Typy oprav karosérií poskytovaných v autoklempírně AZM Brno

K nejčastějším poskytovaným službám autoklempírny patří:

  • Vyvaření poškozených částí karoserie (Brno).
  • Rovnání poškozených částí karosérií (Brno).
  • Vyklepávání karosérií (Brno).
  • Antikorozní úpravy karosérií (Brno).
  • Oprava poškozených plastových dílů karoserie (svařování plastů).
  • Výměna autoskel.
Autoklempírna Brno
Autoklempírna Brno

Vyvaření poškozené části karoserie

Pracovníci brněnské autoklempírny mají s opravami karoserií opravdu bohaté zkušenosti. Mimo běžných oprav karosérií řešíme také velmi poškozené karoserie historických vozidel. Poškozené místo karoserie se vždy odstraní až po nezkorodovanou část a nahradí se novým materiálem, tímto je zaručeno, že se koroze neobjeví znovu na stejném místě. Poté se na celou opravenou část nanese antikorozní prostředek a vozidlo je připraveno na lakování karoserie.

Rovnání a vyklepání poškozené části

V autoklempírně AZM Brno máme jako stěžejní heslo „Umění není vyměnit, ale opravit!“ a proto u nás poškozené díly hned neměníme, ale po konzultaci se zákazníkem srovnáme a vyklepeme. Velmi často jsou zákazníci příjemně překvapeni tím, jak jdou opravit díly jinde určené k totální výměně. Týká se to zejména těch částí karoserie, jejichž výměna vyžaduje vaše značné finanční a časové náklady (dveře, sloupky, atd.) Karoserii vašeho auta srovnáme a vyklepeme. Máme k dispozici pro účel rovnání karoserií speciální rovnací rámy, které nám pomáhají dosáhnout těch nejlepších možných oprav karoserií.

Antikorozní nástřik karoserií (nátěry karoserií)

Autoklempírna v Brně
Oprava karoserie do původního stavu

Na antikorozní ochranu karoserie používáme profesionální prostředky renomovaných světových výrobců, díky tomu se vašemu vozu dostane maximální péče a ochrana. Značně se zvýší odolnost proti korozi a prodlouží životnost karoserie. Antikorozní nástřik karoserií provádíme na všech typech vozidel a rozlišujeme ho do několika stupňů dle přání zákazníka:

  • celoplošný nástřik podvozku,
  • vystříkání dutin karoserie,
  • vystříkání vnitřku dveří a kapot,
  • kompletní ošetření podvozku.

Proto si v naší autoklempírně AZM Brno můžete vybrat antikorozní ochranu dle svých individuálních požadavků.

Oprava karoserií Brno
Opravy karoserií Brno

Oprava poškozených plastových dílů (Svařování plastů)

Některé prasklé či jinak poškozené plastové díly je finančně výhodnější svařit než měnit za nové, týká se to zejména větších dílů karoserie (nárazníky, světla, masky atd.). V autoservise AZM Brno tyto poškozené díly profesionálně svaříme a tím značně snížíme náklady na opravu karoserie vašeho vozu.

Výměna autoskla

Pokud potřebujete vyměnit autosklo na vašem voze, s důvěrou se můžete obrátit na autoopravnu AZM Brno. Zkušení a zaškolení pracovníci odborně sklo vymění při dodržení všech technologických postupů, ať už při opravě karoserie nebo při řešení pojistné události. Používáme pouze schválené postupy a certifikované přípravky renomovaných výrobců, což je ve spojení s odborně vyškoleným personálem zárukou kvalitně provedené výměny skel (Brno).

CENÍK KAROSÁŘSKÝCH PRACÍ 

Vyzkoušejte i náš pneuservis Brno.

 

Poptejte opravu karoserií právě u nás.