-
-

Oprava karoserie Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

V Autoservisu AZM provádíme opravy karoserií, a to jak po havárii, tak i opravy částí poškozených korozí.

Vyvaření poškozené části

Naši pracovníci mají s opravami tohoto typu bohaté zkušenosti, mimo jiné opravujeme i značně poškozené karoserie historických vozidel. Poškozené místo se vždy odstraní až po nezkorodovanou část a nahradí se novým materiálem, tímto je zaručeno, že se koroze neobjeví znovu na stejném místě. Poté se na celou opravenou část nanese antikorozní prostředek a vozidlo je připraveno na lak.

Rovnání a vyklepání poškozené části

V našem Autoservise- AZM máme jako stěžejní heslo „Umění není vyměnit, ale opravit!“ a proto u nás poškozené díly hned neměníme, ale po konzultaci se zákazníkem srovnáme a vyklepeme. Velmi často jsou zákazníci příjemně překvapeni tím, jak jdou opravit díly jinde určené k totální výměně. Týká se to zejména dílů jejichž výměna vyžaduje Vaše značné finanční a časové náklady(dveře,sloupky,atd.)

Antikorozní nástřik – nátěr

Na antikorozní ochranu používáme profesionální prostředky renomovaných světových výrobců, díky tomu se Vašemu vozu dostane maximální péče a ochrana, značně se zvýší odolnost proti korozi a prodlouží životnost karoserie. Antikorozní nástřik provádíme na všech typech vozidel a rozlišujeme ho do několika stupňů dle přání zákazníka:

  • Celoplošný nástřik podvozku.
  • Vystříkání dutin karoserie.
  • Vystříkání vnitřku dveří a kapot.
  • Kompletní ošetření podvozku.

Proto si v našem autoservise-azm můžete vybrat antikorozní ochranu dle svých představ.

Oprava poškozených plastových dílů (Svařování plastů)

Některé prasklé či jinak poškozené plastové díly je finančně výhodnější svařit než měnit za nové, týká se to zejména větších dílů karoserie (nárazníky,světla,masky atd.), v našem autoservise tyto poškozené díly profesionálně svaříme a tím značně snížíme náklady na opravu karoserie Vašeho vozu.

Výměna autoskla

Pokud potřebujete vyměnit autosklo na Vašem voze, s důvěrou se můžete obrátit na Autoservis-AZM. Při dodržení všech technologických postupů Vám zkušení a zaškolení pracovníci odborně sklo vymění, ať už při opravě karoserie nebo při řešení škodné události. Používáme pouze schválené postupy a certifikované přípravky renomovaných výrobců, což je ve spojení s odborně vyškoleným personálem zárukou kvalitně provedené práce a tím Vaší spokojenosti.

 

Nechejte si nezávazně nacenit opravu karoserie. Kontaktujte naše automechaniky.