-
-

Čištění automobilových klimatizací

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Čištění automobilových klimatizací je doporučováno vždy před a po sezoně nejméně jedenkrát ročně.

Tvorba škodlivých částic
Výparník zařazený do klimatizačního systému je při jeho funkci neustále vlhký a zahřátý. Tím vytváří ideální živnou půdu pro existenci různých choroboplodných zárodků a vhodné prostředí pro ukládání nečistot a prachu. Cirkulací vzduchu se tyto škodlivé částice uvolňují, dostávajíc do interiéru a ohrožují tak zdraví posádky vozidla. Při větším množství částic je cítit nepříjemný zápach a částice mohou způsobovat různé zdravotní potíže.

Technologie čištění klimatizací
Profesionální technologie čištění klimatizací, kterou používáme v autoservise AZM Brno je určena pro důkladné a hospodárné odstranění všech škodlivých částic, nacházejících se v klimatizačních systémech. Na rozdíl od běžné používaných prostředků, desinfikuje celý systém a odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří ochranný film, který zaručuje svěží a čistý vzduch. Obnoví plnou funkci výparníku, a tím i optimálníá výkon celého klimatizačního systému.

Čistič klimatizace

V našem autoservise AZM používám speciální čistící roztok renomovaného celosvětového výrobce pro optimální a hospodárné odstranění bakteriíí, plísní, virů a choroboplodných zárodků z klimatizačních zařízení bez jejich demontáže. Čistič po aplikaci zanechává svěží a čistý vzduch. K aplikaci používáme speciální ohebnou sondu, která je dostatečně dlouhá a flexibilní, takže se dostane až přímo k výparníku klimatizace a umožní tak spolehlivou aplikaci čistící kapaliny do celého klimatizačního systému.

GFX | cisteni_interieru_AZM_Brno.png
Čištění automobilových klimatizací

Ceník čištění klimatizací

osobní vozy  300Kč vč. DPH
SUV voy  350Kč vč. DPH
dodávkové vozy                 320Kč vč. DPH

Využijte naše další služby: autoklempírna, pneuservis, diagnostika, autoservis.