-
-

AZM autolakovna Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Máte poškozený lak vlivem nehody nebo jste auto škrábli při parkování? Pokud jste rozhodnutí obnovit lak vašeho vozu, pak oslovte AZM autolakovnu Brno. Poskytneme vám prvotřídní lakýrnické služby zaručující precizní provedení za super cenu. To vše bez zbytečného čekání! AZM autolakovna Brno vám garantuje, že s výsledkem budete nadmíru spokojení, neboť u nás pracují velmi zkušení lakýrníci a především mají k dispozici nejmodernější techniku potřebnou pro dokonalé lakování.

Určeno pro:

  • osobní vozy – autolakovna Brno
  • užitkové vozy – autolakovna Brno
  • motocykly – autolakovna Brno

Autolakovny v BrněProvádíme nejen kompletní přelakování, ale také renovaci zašlých laků a jejich leštění, aby automobil vypadal, jako když vyjel z výrobní linky.

Velký důraz klademe na výběr prvotřídních barev a laků, které jsou speciálně určeny pro tento typ realizací. Díky tomu je nový lak vozu vysoce odolný, karoserie si udrží barevnou stálost a dostatečnou ochranu proti vnějším vlivům.

Mimo profesionálních laků a barev používáme metody a postupy, které jsou maximálně efektivní a šetrné. Po naší realizaci nepoznáte, která část laku byla renovována.

Samozřejmě zajistíme i autoklempířské práce, bude li to potřeba a vy si danou službu objednáte. Neboť zpravidla se nejedná jen o lakýrnický servis, ale právě i o rovnání plechů či plastů, které je s lakýrnickými pracemi často spojeno. I v tomto ohledu dokážeme nabídnout prvotřídní servis. Autoklempírna AZM Brno patří k vyhlášeným pracovištím tohoto druhu v Brně.

Kontakt na AZM autolakovnu Brno

Adresa: Vídeňská 122, Brno

Tel.: +420 739 957 410, E-mail: brno@autoservis-azm.cz
 
Volejte kdykoliv, jsme připraveni vám pomoci.

Ostatní info k tématu:

 

Autolakovna Brno ceníkExpres autolakovna BrnoAutolakovna Brno