-
-

Čištění interiérů aut Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Využijte služby čištění interiérů aut od AZM Brno. Nabízíme vám profesionální a precizní vyčištění vašeho auto s důrazem na šetrnost k opečovaným materiálům. V rámci čištění interiérů aut používáme profesionální mycí přípravky a autokosmetiku, která nejen vrátí materiálům lesk a zbaví je do hloubky usazených nečistot, ale celé auto navíc krásně provoní.

Cílem čištění interiérů aut (Brno) je zbavit váš vůz špíny a eliminovat zdravotní rizika v podobě roztočů, prachu aj., které mohou za případné alergie a problémy respiračního i jiného charakteru.

Díky čištění interiérů aut od AZM Brno ušetříte, aniž byste to předem tušili. Ušetříte především drahocenný čas, který můžete věnovat své rodině, nebo práci. Peníze vložené do čištění interiéru vozu se vám vrátí, neboť nemusíte kupovat všemožné drané autopřípravky, které použijete jen občas. Disponujeme profesionální autokosmetikou a extrakčními stroji, které jsou zárukou perfektního výsledku při čištění interiérů vašich aut.  Jedná se o moderní a vysoce účinné přípravky, které nejen vyčistí, ale lépe ochrání daný materiál před dalším znečištěním.

Zařídíme pro vás:

  • Kompletní čištění interiérů aut (Brno): jedná se o kompletní péči o interiér vašeho vozu zahrnující veškeré základní procesy čištění vnitřního prostředí vozu. Využijte hloubkovou extrakci i čištění suchou parou. Kompletní dezinfekce je prostě jednou za čas potřeba.
  • Dílčí čištění interiérů aut (Brno): vyberete si pouze dílčí kroky s ohledem na vaše individuální požadavky. Např. můžeme provést pouze kompletní vysátí, nebo jen čištění sedaček apod.

Rozhodně doporučujeme pravidelně provádět: tepování sedadel a čalounění dveří, vysávání rohožek a koberců včetně kufru, čištění a ošetření plastových i gumových částí interiéru.

Standardní péče o interiér auta u nás zahrnuje:Čištění interierů aut Brno

  • vysátí interiéru vozu    
  • čištění palubní desky a vnitřních plastů                
  • impregnace palubní desky a vnitřních plastů    
  • vysátí zavazadlového prostoru                 
  • umytí a vyleštění vnitřních skel automobilu
  • čištění čalounění mokrou nebo suchou cestou                 

Provádíme pro všechny typy vozidel:

  • čištění interiérů osobních aut (Brno)
  • čištění interiérů užitkových vozů (nákladní vozy, karavany, dodávka aj.)

Případné čekání na vyčištění interiéru vašeho vozu si můžete zkrátit chutnou kávou přímo v autoservisu AZM Brno, nebo přečtením novin v pohodlné sedačce.

Servisní pracovníci úklidové sekce autoservisu AZM Brno pro vás zajistí i vnější umytí vozu zahrnující důkladné umytí karoserie, disků a impregnaci vnějších plastů. Je možné taktéž doobjednat čištění klimatizace vašeho vozu.

Ceník základního čištění interiéru vozů od AZM Brno najdete zde. Při dotazu na dílčí realizace čištění interiéru aut nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonu.

Čištění interiérů aut Brno

Vídeňská 122, Brno

E-mail: brno@autoservis-azm.cz
Mobil: +420 739 957 410

Mohlo by vás také zajímat: