Dne 4.7.2022 máme zavřeno. Děkujeme za pochopení.
-
-

Renovace autolaků Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

V rámci služby „renovace autolaků Brno“ provádíme lakování karoserie, lakování vybraných dílů i celolaky vozidel. Zajišťujeme taktéž rozstřiky a rozleštění. Vybrat si můžete ze dvou variant služby „renovace autolaků Brno“. První varianta předpokládá provedení autolaku přím u nás v autoservise AZM Brno, jedná se tedy o tzv. garážovou techniku. Druhou variantou je provedení autolaku v naší partnerské autolakovně. Rozdíl mezi první a druhou variantou služby je primárně v ceně. Kvalita obou provedení je téměř totožná.

Varianty renovace karoserie

Konkrétní cena renovace laku auta se odvíjí od rozsahu lakování a samozřejmě taktéž od provedených dílčích úkonů v rámci služby „renovace autolaků Brno“. U obou variant autolaku, tedy lakování v AZM Brno VS. lakování v partnerské autolakovně, používáme stejný materiál dle stáří a značky vozu s ohledem na konkrétní lakovanou část. Totéž platí o případném tmelení za účelem vyrovnání povrchu problematického místa. V případě autolaku v AZM se odstín původní a nové barvy může v některých případech nepatrně lišit. Ve specializované autolakovně je odstín vždy 100% dle původního laku. Hlavním rozdílem je pak cena, která je o mnoho nižší v případě realizace služby „renovace autolaku Brno“ přímo v AZM.

Ať už se rozhodnete pro první či druhou variantu renovace laku auta, obě zajistíme s dokonalou důkladností, v co nejkratším termínu a s garancí odpovídající kvality.

Postup lakování automobilu v AZM

Před samotným lakováním provádíme tmelení a odstranění nerovností karoserie s cílem dosáhnout původního tvaru poškozeného místa. Po vybroušení do požadovaného hrubého tvaru naneseme srovnávací tmel pro finalizaci tvarové podoby povrchu karoserie. Díl je tudíž připraven pro lakování.

Následuje nastříkání základové barvy, která mimo jiné dopomůže odhalit i ty nejmenší vizuální nedostatky karoserie.

Ve finální fázi renvoace autolaku stříkáme originální odstín barvy, který si necháme namíchat v profesionální autolakovně. Odstín autolaku mícháme nikoliv dle čísla uvedeného výrobcem, ale podle konkrétního vozu a aktuálního stavu jeho barevnosti. Ta se časem mění vlivem povětrnostních podmínek, takže ve většině případů není totožná s číslem barvy, kterou mělo auto při opuštění výrobní linky.

Na vhodně zvolený barevný odstín nakonec nastříkáme finální lak, který následně přeleštíme, aby co nejvíce barvu zpevnil a ochránil.

Cena autolaku

Pro představu o ceně autolaku uvádíme srovnání obou variant. Jedná se o orientační ceník autolaku vozu Škoda Octavia. Uvedené ceny autolaku jsou bez DPH a liší se podle použité barvy (základní, metalíza, perleťová, atd.). Cenu určíme vždy individuálně před realizací a v průběhu opravy se již nemění.

Renovace autolaků Brno
Práce na renovaci autolaku – AZM Brno

 ÚKON RENOVACE KAROSERIE

AUTOLAK AZM (GARÁŽOVÁ TECHNIKA)

Cena renovace laku V AUTOLAKOVNĚ

Zadní nárazník

1 390Kč

2 560Kč

Práh  

1 080Kč

1 860Kč

Dveře   1 ks 

1 520Kč

2 640Kč

Přední kapota 

1 660Kč

2 975Kč

Přední blatník

1 240Kč

2 395Kč

PZ dveře + PP dveře + PP blatník

4 280Kč

7 675Kč

Pnárazník + maska + LPblatník

3 230Kč

7 155Kč

Poptejte službu "renovace laku Brno" prostřednictvím telefonu nebo mailu. Kontaktujte nás.

------------

Tematické určení služby: celolak auta cena, renovace autolaků Brno, renovace karoserie Brno, autolak, renovace autolaku, lakování karoserie, cena lakování auta, lakování auta Brno, lakování auta cena. Dále pak: oprava laku auta Brno, oprava laku auta ceník, lakování auta Brno, renovace karoserie cena, renovace laku auta Brno, oprava laku auta ceník, renovace laku cena, oprava autolaku, renovace lakuce cena, oprava laku auta, autolakovna Brno, oprava laku auta, oprava škrábanců na autě cena.