-
-

Cena vyváření prahů u AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Potřebujete vyvařit prahy svého vozu a zjišťujete cenu této realizace? Zrenovujeme vám zkorodované a shnilé prahy, které budou zase jako nové. Kondice karoserie, tj. i prahů, do značné míry odpovídá způsobu parkování vozu a jeho stáří. S přibývajícími roky provozu se koroze zákonitě objevuje. Přispívá k ní zanedbaná antikorozní ochrana, a především specifické poškození laku, které je cestou k šíření koroze a postupné devastaci konstrukce prahů. Je třeba si také uvědomit, že za poškozené a nevyvařené prahy můžete dostat bodový postih.

Místo určené pro vyvaření je třeba důkladně vyřezat v dostatečném rozsahu, aby se hniloba nešířila dál. Zkorodovaná místa prahu je nutno precizně obrousit, menší lokální korozní problémy se řeší speciálními odrezovacími přípravky a brusným papírem. Vyřezaná místa prahu určená pro vyvařování musí být důkladně očištěna, poté se přivaří nové plechy, které se finálně přebrousí, aby vznikla celistvá vrstva. Tyto procesy jsou často časově náročné a především vyžadují dobré zkušenosti autoklempíře.

Využijte našich dlouholetých zkušeností s vyvařením prahů a úpravami karoserií do původního tvaru včetně obroušení a povrchových úprav. V ceně vyváření prahu je již obsažena položka kvalitního plechového materiálu.

Příkladová cena vyváření prahů
cena vyváření prahů

Cena vyvaření prahů se odvíjí především od rozsahu řešeného problému. Orientační cenu vyváření prahů uvádíme na příkladu níže:

Práce autoklempíře

455Kč/1hod.

Kompletní antikorozní ochrana (prahy, podvozek, dutiny, dveře)
 -
dle velikosti vozu

7759-9899Kč/včetně materiálu

Související lakování prahu:    1080 Kč (vlastní dílenské lakování), 1860 Kč (autolakovna).         

Pozn.: Zveřejněné ceny jsou bez DPH.

Více informací k tématu „vyváření prahů cena“ vám rádi sdělíme s ohledem na konkrétní rozsah prací a typ vozu, proto nám napište své konkrétní požadavky na mail brno@autoservis-azm.cz nebo volejte 739 957 410.

Vyváření prahů cena

 

 

 

 

 

 

 

 

Tema článku: vyváření prahů cena, vyváření prahů Brno