-
-

Autoservis Subaru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Autoservis Subaru v BrněDílčí i generální opravy vozů značky Subaru. Zkušení mechanici. Servis Subaru Brno: precizní služby za dobrou cenu. AZM autoservis Subaru Brno využívá moderní diagnostiku.

Potřebujete mechaniky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou značky Subaru? Využijte precizních služeb AZM autoservisu Subaru Brno, kde se vašemu vozu dostane veškerá odborná péče. Přestože nejsme autorizovaným servisem Subaru, využíváme všechny moderní diagnostické přístroje a prostředky, abychom rychle, a především přesně odhalili nedostatky vašeho automobilu. Spolehněte se na kvalitní práci našeho servisního týmu. AZM servis Subaru Brno váš automobil dostane opět do formy.

V případě zájmu o nezávazné nacenění nás neprodleně kontaktujte. Technik od vás zjistí po telefonu konkrétní údaje, a pokud bude schopen diagnostikovat závadu na dálku, rád vám sdělí rozsah oprav a cenový rámec řešení. V opačném případě si vás pozveme k provedení diagnostiky vozu.

Úkony prováděné servisem Subaru Brno

Autoservis Subaru – BrnoU vozů Subaru řešíme nejčastěji dílčí opravy související s obnovou brzd, tlumičů, elektronických rozvodů, převodovky nebo řídicí jednotky. Opravujeme výfuky a měníme skla, vyvažujeme kola apod. Samozřejmě jsme schopni provést i generální opravu vašeho Subaru.

Další úkony:

  • Příprava vozů Subaru na STK.
  • Geometrie náprav vozů Subaru.
  • Opravy a plnění klimatizace.
  • Oprava alternátorů vozů Subaru.
  • Opravy karosérií Subaru.

 

Na veškeré servisní úkony poskytujeme odpovídající záruku. Pokud budete s naší prací spokojení, rádi se o vaše Subaru budeme starat dlouhodobě formou pravidelného servisu, který je především u starších vozů téměř nezbytností. Pravidelná detekce dílčích problémů vám ve výsledku šetří finance, a především vám dává jistotu, že se ve vašem automobilu přepravujete bezpečně, stejně jako vás spolehlivě doveze tam, kam potřebujete.

Servis Subaru Brno AZM - profesionální péče o vaše auto za přijatelnou cenu. Stejná kvalita jako v autorizovaném servisu Subaru, přitom mnohem výhodnější ceny za Subaru servis.

Nejčastěji servisované modely

Kontakt na servis vozů Subaru Brno

Adresa Subaru servisu: Vídeňská 122, Brno

Telefon na Subaru servis: +420 739 957 410

Email na servis Subaru: brno@autoservis-azm.cz

AZM: váš profesionální autoservis Subaru Brno. Jsme připraveni na vaše požadavky.

Mohlo by vás zajímat