-
-

Autoservis Subaru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Autoservis Subaru v BrněDílčí i generální opravy vozů značky Subaru. Zkušení mechanici. Servis Subaru Brno: precizní služby za dobrou cenu. AZM autoservis Subaru Brno využívá moderní diagnostiku.

Potřebujete mechaniky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou značky Subaru? Využijte precizních služeb AZM autoservisu Subaru Brno, kde se vašemu vozu dostane veškerá odborná péče. Přestože nejsme autorizovaným servisem Subaru, využíváme všechny moderní diagnostické přístroje a prostředky, abychom rychle, a především přesně odhalili nedostatky vašeho automobilu. Spolehněte se na kvalitní práci našeho servisního týmu. AZM servis Subaru Brno váš automobil dostane opět do formy.

V případě zájmu o nezávazné nacenění nás neprodleně kontaktujte. Technik od vás zjistí po telefonu konkrétní údaje, a pokud bude schopen diagnostikovat závadu na dálku, rád vám sdělí rozsah oprav a cenový rámec řešení. V opačném případě si vás pozveme k provedení diagnostiky vozu.

Úkony prováděné servisem Subaru Brno

Autoservis Subaru – BrnoU vozů Subaru řešíme nejčastěji dílčí opravy související s obnovou brzd, tlumičů, elektronických rozvodů, převodovky nebo řídicí jednotky. Opravujeme výfuky a měníme skla, vyvažujeme kola apod. Samozřejmě jsme schopni provést i generální opravu vašeho Subaru.

Další úkony:

  • Příprava vozů Subaru na STK.
  • Geometrie náprav vozů Subaru.
  • Opravy a plnění klimatizace.
  • Oprava alternátorů vozů Subaru.
  • Opravy karosérií Subaru.

 

Na veškeré servisní úkony poskytujeme odpovídající záruku. Pokud budete s naší prací spokojení, rádi se o vaše Subaru budeme starat dlouhodobě formou pravidelného servisu, který je především u starších vozů téměř nezbytností. Pravidelná detekce dílčích problémů vám ve výsledku šetří finance, a především vám dává jistotu, že se ve vašem automobilu přepravujete bezpečně, stejně jako vás spolehlivě doveze tam, kam potřebujete.

Servis Subaru Brno AZM - profesionální péče o vaše auto za přijatelnou cenu. Stejná kvalita jako v autorizovaném servisu Subaru, přitom mnohem výhodnější ceny za Subaru servis. Jestliže je pro vás zásadní, pak namontujeme originální díly Subaru, rozhodnutí je čistě na vás. Vystavíme vám potvrzení do servisní knížky. Máte-li libovolný požadavek nebo dotaz, kontaktujte náš servis Subaru.

Nejčastěji servisované modely

Kontakt na servis vozů Subaru Brno

Adresa Subaru servisu: Vídeňská 122, Brno

Telefon na Subaru servis Brno: +420 739 957 410

Email na servis Subaru: brno@autoservis-azm.cz

AZM: váš profesionální autoservis Subaru Brno. Jsme připraveni na vaše požadavky.

Mohlo by vás zajímat

O značce Subaru

Subaru, japonská automobilová značka, má původ v leteckém průmyslu. Založena byla v roce 1953. Od roku 1954 začala vyrábět automobily. Průkopníkem byl model 360, malý a úsporný, což odpovídalo potřebám poválečné Japonska. V 70. letech se Subaru etablovalo jako vůdce v pohonu 4x4 a AWD. Dnes je značka Subaru známá pro své výkonné SUV a sportovní vozy, spojující spolehlivost s pokročilou technologií.