-
-

Autoservis Suzuki Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Autoservis Suzuki v BrněModerně vybavený a cenově dostupný servis Suzuki Brno. Kompletní péče o váš vůz, pravidelné servisní prohlídky i jednorázové opravy. AZM autoservis Suzuki Brno: profesionální přístup za přijatelnou cenu.

Dopřejte svému vozu precizní servisní služby, budete mít jistotu, že vás vůz doveze bezpečně na místo určení. Řešíte-li vzniklou poruchu, pak se obraťte na AZM servis Suzuki Brno, kde bez dlouhých čekacích lhůt řešíme akutní případy. Nemáme sice formální autorizaci (nejsme autorizovaný servis Suzuki Brno), přesto poskytujeme veškeré servisní úkony na stejné úrovni, jako kterýkoli autorizovaný autoservis Suzuki. Díky tomu jsme schopni nejen rychleji reagovat na vaše požadavky, ale především naše ceny jsou mnohem příznivější než u autorizovaných servisů. Využíváme stejné diagnostické postupy a moderní přístroje pro odhalení podstaty závad vašeho Suzuki.

Jestliže aktuálně řešíte výběr vhodného autoservisu Suzuki v Brně, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám, pokud to bude možné, sdělíme nezávazné nacenění. Jestliže nebude možné detekovat náročnost realizace dálkovou formou, pak vás bezodkladně objednáme na detekční prohlídku.

Autoservis Suzuki BrnoObraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem. Rozsah problému i stáří automobilu pro nás nehraje roli. Nejčastěji provádíme v rámci služby "autoservis Suzuki Brno" především opravy výfuků, alternátoru, náprav, řídicí jednotky, rozvodů, převodovek, tlumičů nebo brzd. Opravíme a nalakujeme karoserii, připravíme vůz na STK nebo provedeme průběžnou servisní diagnostiku v rámci pravidelné péče o vůz.

V případě poptávky servisních služeb realizované prostřednictvím telefonu byste nám měli být schopni sdělit model vozu, rok výroby a ostatní základní technické parametry.

Nejčastěji servisované modely vozů Suzuki

  • Suzuki Ignis (servis Brno).
  • Suzuki Vitra (servis Brno).
  • Suzuki Escudo (servis Brno).
  • Suzuki Swift (servis Brno).
  • Suzuki Celerio (servis Brno).
  • Suzuki Baleno (servis Brno).
  • Suzuki SX 4 (servis Brno).
  • A další.

Jsme připraveni diagnostikovat a opravit jakýkoliv model vozu bez ohledu na jeho stáří. Díky zkušenosti našich automechaniků si v autoservisu Suzuki Brno poradíme i se skrytými vadami, které moderní diagnostické nástroje neumí vyhodnotit.

Kontakt - autoservis Suzuki Brno


Telefon: +420 739 957 410

Email: brno@autoservis-azm.cz

Adresa: Vídeňská 122, Brno

AZM: váš osobní servis Suzuki Brno

Doplňující informace: