-
-

Záruční a pozáruční servis - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Zjistěte nezávazně cenu servisu vašeho vozu - KONTAKTUJTE nás ZDE.

  • Provádíme záruční a pozáruční servis všech běžných značek vozů, k čemuž máme potřebnou odbornou autorizaci.
  • Záručním a pozáručním servisem v našem autoservise AZM neztrácíte díky blokové výjimce EU záruku poskytovanou výrobcem! Případně se u nás na tuto skutečnost informujte detailně. Volejte: 739 957 410
  • Jsme členy mezinárodní sítě auto-auto® a Vaše vozidlo dokonale známe! Využíváme nejnovější německý software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel s odbornou tel. podporou 24hod.
  • Máme všechny potřebné informace o technických parametrech Vašeho vozu a také informace o pravidelných servisních úkonech. Na základě těchto informací, dokážeme nejen naplánovat a připravit servisní prohlídku, ale také zajistit náhradní díly potřebné pro jeho provedení.
  • Zapisujeme do elektronických servisních knížek Škoda (nahrazuje klasické papírové knížky pro vozy vyrobené od roku 11/2013).
  • Používáme pouze certifikované náhradní díly za překvapivě nízké ceny – žádné čínské atrapy.  
  • Všichni pracovníci jsou pravidelně školeni, aby mohli opravovat auta s nejmodernějšími systémy.

Neutrácejte zbytečně peníze jako ve značkovém autoservisu a vyzkoušejte kvalitnější služby za polovinu peněz a bez ztráty vaší záruky! 

  • Pro majitele vozidla vyplývá pouze povinnost dodržovat servisní intervaly stanovené výrobcem vozidla, zajistit řádné vedení záznamů v servisní knížce a dbát na to, aby byly používány díly v originální kvalitě. – Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem a my intervaly budeme hlídat za Vás!

Bloková výjimka = vaše šance k úspoře výdajů za servis!

Vám, jako majiteli vozidla, přináší bloková výjimka EU možnost svobodné volby, v jakém autoservise necháte opravit nebo provést pravidelnou údržbu. Výrobce vozidla nesmí vázat záruky a prodloužené záruky na servis prováděný pouze v autorizovaných servisech, které své služby často nabízí ve vyšších cenových relacích právě proto, že se spoléhají na neznalost majitelů vozů, kteří neerudovaně míří do autorizovaných servisů s obavami, že by jinak ztratili záruky na vůz. Opak je pravdou. Neztrátí záruku a ještě ušetří za zbytečně nadhodnocené ceny za servis vozů v autorizovaných servisech.

Náš autoservis AZM Brno může díky dodržení postupů předepsaných výrobcem vozidla a použitím originálních nebo kvalitativně rovnocenných dílů servisovat Vaše vozy bez ztráty záruky (vyjma svolávacích akcí výrobce a oprav závad způsobených procesem výroby vozidla).

Bloková výjimka je tvořena soubory pravidel pro oblast automobilového opravárenství:

Záruky a servisní výkony v průběhu záruční lhůty

Automobiloví výrobci nemohou dle nařízení EU podmiňovat platnost záruky opravami nebo servisem vozidla ve své vlastní síti nebo použitím svých vlastních značkových originálních náhradních dílů. V souladu s novými pravidly platnými od 1. června 2010 mohou spotřebitelé využívat neautorizovanou opravnu jako je náš autoservis AZM za účelem pravidelného servisu nebo oprav, a to jak v průběhu zákonem stanovené záruční lhůty, tak i v průběhu prodloužené záruční lhůty.

Svolávací akce, bezplatné servisní a záruční práce

Jakákoliv závada vyplývající z procesu výroby vozidla musí být opravena výrobcem vozidla. V případě, kdy jsou náklady hrazeny výrobcem, tedy například v případě svolávací akce nebo bezplatného servisu nebo záruční práce apod., musí být tyto práce vykonány v místech stanovených výrobcem. V takových případech neplatí za práci vykonávanou servisním střediskem majitel vozidla a veškeré náklady hradí výrobce vozidla. Výrobce také v takovém případě určuje, které náhradní díly budou použity.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.