-
-

Záruční a pozáruční servis - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Zjistěte nezávazně cenu servisu vašeho vozu - KONTAKTUJTE nás ZDE.

  • Provádíme záruční a pozáruční servis všech běžných značek vozů, k čemuž máme potřebnou odbornou autorizaci.
  • Záručním a pozáručním servisem v našem autoservise AZM neztrácíte díky blokové výjimce EU záruku poskytovanou výrobcem! Případně se u nás na tuto skutečnost informujte detailně. Volejte: 739 957 410
  • Jsme členy mezinárodní sítě auto-auto® a Vaše vozidlo dokonale známe! Využíváme nejnovější německý software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel s odbornou tel. podporou 24hod.
  • Máme všechny potřebné informace o technických parametrech Vašeho vozu a také informace o pravidelných servisních úkonech. Na základě těchto informací, dokážeme nejen naplánovat a připravit servisní prohlídku, ale také zajistit náhradní díly potřebné pro jeho provedení.
  • Zapisujeme do elektronických servisních knížek Škoda (nahrazuje klasické papírové knížky pro vozy vyrobené od roku 11/2013).
  • Používáme pouze certifikované náhradní díly za překvapivě nízké ceny – žádné čínské atrapy.  
  • Všichni pracovníci jsou pravidelně školeni, aby mohli opravovat auta s nejmodernějšími systémy.

Neutrácejte zbytečně peníze jako ve značkovém autoservisu a vyzkoušejte kvalitnější služby za polovinu peněz a bez ztráty vaší záruky! 

  • Pro majitele vozidla vyplývá pouze povinnost dodržovat servisní intervaly stanovené výrobcem vozidla, zajistit řádné vedení záznamů v servisní knížce a dbát na to, aby byly používány díly v originální kvalitě. – Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem a my intervaly budeme hlídat za Vás!

Bloková výjimka = vaše šance k úspoře výdajů za servis!

Vám, jako majiteli vozidla, přináší bloková výjimka EU možnost svobodné volby, v jakém autoservise necháte opravit nebo provést pravidelnou údržbu. Výrobce vozidla nesmí vázat záruky a prodloužené záruky na servis prováděný pouze v autorizovaných servisech, které své služby často nabízí ve vyšších cenových relacích právě proto, že se spoléhají na neznalost majitelů vozů, kteří neerudovaně míří do autorizovaných servisů s obavami, že by jinak ztratili záruky na vůz. Opak je pravdou. Neztrátí záruku a ještě ušetří za zbytečně nadhodnocené ceny za servis vozů v autorizovaných servisech.

Náš autoservis AZM Brno může díky dodržení postupů předepsaných výrobcem vozidla a použitím originálních nebo kvalitativně rovnocenných dílů servisovat Vaše vozy bez ztráty záruky (vyjma svolávacích akcí výrobce a oprav závad způsobených procesem výroby vozidla).

Bloková výjimka je tvořena soubory pravidel pro oblast automobilového opravárenství:

Záruky a servisní výkony v průběhu záruční lhůty

Automobiloví výrobci nemohou dle nařízení EU podmiňovat platnost záruky opravami nebo servisem vozidla ve své vlastní síti nebo použitím svých vlastních značkových originálních náhradních dílů. V souladu s novými pravidly platnými od 1. června 2010 mohou spotřebitelé využívat neautorizovanou opravnu jako je náš autoservis AZM za účelem pravidelného servisu nebo oprav, a to jak v průběhu zákonem stanovené záruční lhůty, tak i v průběhu prodloužené záruční lhůty.

Svolávací akce, bezplatné servisní a záruční práce

Jakákoliv závada vyplývající z procesu výroby vozidla musí být opravena výrobcem vozidla. V případě, kdy jsou náklady hrazeny výrobcem, tedy například v případě svolávací akce nebo bezplatného servisu nebo záruční práce apod., musí být tyto práce vykonány v místech stanovených výrobcem. V takových případech neplatí za práci vykonávanou servisním střediskem majitel vozidla a veškeré náklady hradí výrobce vozidla. Výrobce také v takovém případě určuje, které náhradní díly budou použity.

Kontakt na servis AZM Brno

Telefon 1:  +420 739 957 410
Telefon 2:  +420 734 747 992
Email: brno@autoservis-azm.cz
Adresa: Vídeňská 122, Brno

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.


Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.