Stálá otevírací doba od pondělí 13.5.2024: 8:00 - 16:00
-
-

Autoservis Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Náš nezávislý autoservis Brno disponuje nejmodernějším technickým vybavením pro mechanické a elektrické opravy aut, servisní prohlídky, záruční i pozáruční opravy, diagnostiku automobilů až po nejnáročnější opravy.

Mezi naše služby patří: Výměna brzd | Výměna tlumičů | Výměna rozvodů | Oprava výfuku | Oprava motorů | Plnění klimatizací  

AZM autoservis Brno – opravy aut za nižší ceny, než značkové autoservisy.

Opravy osobních a SUV vozidel všech značek

AZM autoservis Brno je členem mezinárodní sítě auto-auto®, opravujeme všechna běžně dovážená evropská a asijská vozidla. Využijte komplexní poradenské, servisní a opravárenské služby v rozsahu záruční a pozáruční servis.

Opravy a servis motorů

AZM autoservis Brno – vše od servisní prohlídky po generální opravy motorů: výměny oleje a rozvodů, výměna a seřízení řemenů, opravy úniku oleje a vody z motoru, seřízení motorů, diagnostika motorů, výměny turbodmychadel, výměna těsnění hlavy, regenerace filtrů pevných částic a další.

Opravy manuálních a údržba automatických převodovek

Náš autoservis provádí opravy a seřízení manuálních převodovek a údržbu automatických převodovek od výměny gufera po generální opravy manuálních převodovek: servisní seřízení, výměny olejů a filtrů v převodovce, opravy spojky a další.

Opravy náprav a podvozkových částí

AZM autoservis Brno provádí opravy a seřízení náprav a podvozků. Opravujeme ramena, čepy, stabilizátory, gumové uložení náprav, pružiny, tlumiče, manžety, klouby, poloosy a další. Zajišťujeme také služby geometrie kol (Brno).

Opravy brzd

Autoservis Brno
Oprava motoru – AZM autoservis Brno

V AZM autoservisu Brno provádíme veškeré opravy a seřízení brzd, výměny brzdových destiček, kotoučů, brzdových hadic, trubek, kapaliny a další. Během opravy brzdového systému Vám provedeme test brzdové kapaliny zdarma.

Opravy výfuků

Autoservis Brno nabízí opravy výfukových potrubí, tlumičů výfuku, katalyzátoru, filtru pevných částic apod.

Opravy elektrických částí a zařízení

V autoopravně AZM Brno provádíme opravy závad na elektrických částech vozidel. Zajišťujeme auto diagnostiku, opravy alternátorů, opravy startérů, přepínačů a další.

Přehled služeb:


Nabízíme také služby pneuservis a správa vozového parku. Špičková technická vybavenost servisních prostor umožňuje provádět veškeré opravy na vysoké úrovni. Navštivte autoservis AZM Brno, rádi vám pomůžeme a poradíme! Jsme váš lokální servis aut s dobrou pověstí.

Zde uvádíme základní ceník autoservisu AZM Brno formou přehledné tabulky standardně naceňovaných úkonů.

------------------

Naše služby hledají lidé přes výrazy: autoservisy Brno, autoopravna Brno, test tlumičů Brno, oprava manuální převodovky cena, opravy aut Brno.

Dotazy zákazníků spojené s cenou: autoservis Brno cena, ceník penuservis Brno, ceník autoservisu Brno, cena pneuservis Brno.

 


Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.