-
-

Autoservis Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Náš nezávislý autoservis Brno disponuje nejmodernějším technickým vybavením pro mechanické a elektrické opravy aut, servisní prohlídky, záruční i pozáruční opravy, diagnostiku automobilů až po nejnáročnější opravy.

Mezi naše služby patří: Výměna brzd | Výměna tlumičů | Výměna rozvodů | Oprava výfuku | Oprava motorů | Plnění klimatizací  

AZM autoservis Brno – opravy aut za nižší ceny, než značkové autoservisy.

Opravy osobních a SUV vozidel všech značek

AZM autoservis Brno je členem mezinárodní sítě auto-auto®, opravujeme všechna běžně dovážená evropská a asijská vozidla. Využijte komplexní poradenské, servisní a opravárenské služby v rozsahu záruční a pozáruční servis.

Opravy a servis motorů

AZM autoservis Brno – vše od servisní prohlídky po generální opravy motorů: výměny oleje a rozvodů, výměna a seřízení řemenů, opravy úniku oleje a vody z motoru, seřízení motorů, diagnostika motorů, výměny turbodmychadel, výměna těsnění hlavy, regenerace filtrů pevných částic a další.

Opravy manuálních a údržba automatických převodovek

Náš autoservis provádí opravy a seřízení manuálních převodovek a údržbu automatických převodovek od výměny gufera po generální opravy manuálních převodovek: servisní seřízení, výměny olejů a filtrů v převodovce, opravy spojky a další.

Opravy náprav a podvozkových částí

AZM autoservis Brno provádí opravy a seřízení náprav a podvozků. Opravujeme ramena, čepy, stabilizátory, gumové uložení náprav, pružiny, tlumiče, manžety, klouby, poloosy a další. Zajišťujeme také služby geometrie kol (Brno).

Opravy brzd

Autoservis Brno
Oprava motoru – AZM autoservis Brno

V AZM autoservisu Brno provádíme veškeré opravy a seřízení brzd, výměny brzdových destiček, kotoučů, brzdových hadic, trubek, kapaliny a další. Během opravy brzdového systému Vám provedeme test brzdové kapaliny zdarma.

Opravy výfuků

Autoservis Brno nabízí opravy výfukových potrubí, tlumičů výfuku, katalyzátoru, filtru pevných částic apod.

Opravy elektrických částí a zařízení

V autoopravně AZM Brno provádíme opravy závad na elektrických částech vozidel. Zajišťujeme auto diagnostiku, opravy alternátorů, opravy startérů, přepínačů a další.

Přehled služeb:


Nabízíme také služby pneuservis a správa vozového parku. Špičková technická vybavenost servisních prostor umožňuje provádět veškeré opravy na vysoké úrovni. Navštivte autoservis AZM Brno, rádi vám pomůžeme a poradíme! Jsme váš lokální servis aut s dobrou pověstí.

Zde uvádíme základní ceník autoservisu AZM Brno formou přehledné tabulky standardně naceňovaných úkonů.

------------------

Naše služby hledají lidé přes výrazy: autoservisy Brno, autoopravna Brno, test tlumičů Brno, oprava manuální převodovky cena, opravy aut Brno.