V pondělí 27.9. zavřeno. Děkujeme za pochopení.
-
-

Laserová geometrie kol v AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Potřebujete seřídit kola vašeho automobilu? Hledáte laserovou geometrii kol v Brně? Řešíte bezpečnost řízení automobilu, maximální životnost pneumatik, snížení spotřeby paliva a komfort jízdy? To jsou hlavní důvody, proč se postarat o seřízení geometrie kol (Brno).

Správně nastavená a seřízená geometrie kol

Seřízení geometrie kol (geometrie náprav) ovlivňuje vlastnosti automobilu v přímém směru a zejména jeho stabilitu v zatáčkách. Seřízení geometrie kol není pouze kontrola geometrie zavěšení kol (sbíhavost) nebo odklon kola. Měřených hodnot existuje daleko víc, současně doporučujeme také přesné vyvážení kol.

Přesná laserová geometrie kol

V našem pneuservisu AZM Brno používáme laserovou geometrii kol TEXA, která umožňuje rychlé a naprosto přesné sladění geometrie předních a zadních kol, odklony apod. Seřízení sbíhavosti kol, kontrolu geometrie kol a podvozku provádíme automaticky po každé opravě podvozku či řízení (ramena, tlumiče, pružiny, čepy, tyče řízení, manžety atd.) a na požádání při servisní prohlídce.

Geometrie kol cena?

Změření geometrie kol v AZM Brno trvá cca 30 minut a stojí 825 Kč bez DPH (cena a čas bez seřízení), navštivte nás! Cenu geometrie kol u specifických případů vám sdělíme na vyžádání. Cena seřízení geometrie je ve standardní výši.

Kdy nechat zkontrolovat geometrii kol?

Geometrie kol Brno
Geometrie kol Brno

Nechte si neprodleně zkontrolovat geometrii kol v případě, že máte jakékoliv podezření na změnu jízdních vlastností vozidla nebo pokud nastane jedna z těchto situací:

 • problematická ovladatelnost vozidla,
 • volant se samovolně nevrací do základní polohy,
 • pneumatiky se sjíždějí nadměrně či nerovnoměrně,
 • automobil „táhne“ na rovné silnici doprava nebo doleva.

Jakékoliv problémy geometrie kol prosím nepodceňujte. Ohrožujete stav vozu i svůj život. Seřízení geometrie kol není nákladné, proto ho neodkládejte.

Kdy se geometrie kol změní?

 • použitím nové sady pneumatik,
 • když vjedete rychle do hlubokého výmolu,
 • když narazíte kolem do překážky (např. vysoký obrubník),
 • pokud došlo k výměně některé části řízení nebo zavěšení kol.

Ve výše uvedených případech je nutné provést seřízení geometrie a řešit i sbíhavost kol.

Co moderní přístroje pro lasorovou geometrii kol změří?

 • úhel vychýlení
 • sbíhavost
 • zákon
 • odklon
 • příklon
 • úhel rejdu

Myslete na svou bezpečnost a objednejte se včas na laserové seřízení geometrii kol v AZM Brno! Máte zájem o službu "geometrie kol Brno", pak nás kontaktujte.

Nabízíme kompletní služby pneuservisu Brno. Provozujeme autoservis Brno s kvalitní auto diagnostikou Vašich vozů.

 

Proč provést laserovou geometrii kol u AZM Brno?

Cena geometrie auta a ostatních služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

------------

Tematické určení služby: laserová geometrie kol, cena geometrie, cena geometrie kol, geometrie kol Brno, geometrie kol cena, geometrie kol na počkání Brno, seřízení geometrie cena, seřízení geometrie Brno, gemoetrie auta cena. Dále také: sbíhavost kol, seřízení sbíhavosti kol cena, seřízení geometrie cena.

-----------

Poskytujeme také službu "geometrie podvozku Brno". Kontaktujte nás.

Více informací o sbíhavosti kol na Wikipedia.