-
-

Diagnostika aut (Brno)

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

diagnostika aut Brno
Diagnostika aut Brno

Diagnostika aut u AZM Brno znamená více než načtení nebo smazání paměti řídící jednotky. Auto diagnostika AZM Brno používá moderní vybavení, které patří v oblasti diagnostiky aut k celosvětové špičce.

Zjistěte cenu diagnostiky aut - KONTAKTUJTE nás ZDE.

Jaké profesionální systémy diagnostiky aut využíváme?

 • Diagnostický systém HELLA GUTMANN MEGA MACS 66.
 • Diagnostický systém WOW Snooper+.
 • Diagnostický systém TEXA 4 AXONE 4 NAVIGATOR NANO.
 • Diagnostická čtečka LAUNCH CREADER VI.

 

Multifunkční diagnostika Gutmann

Diagnostika aut Brno
Diagnostika automobilových systémů

Jelikož chceme našim zákazníkům nabízet maximální služby i v oblasti diagnostiky, pořídili jsme pro Autoservis-AZM nový přístroj od firmy Hella Gutmann. Tento špičkový diagnostický přístroj nám umožní další významný posun v oblasti detekování závad a pomoc při jejich odstranění. Pro naše zákazníky přinese zejména rychlejší a kvalitnější služby. Tato diagnostika nabízí mimo jiné:

 • Čtení a mazání chybových kódů veškerých řídicích jednotek.
 • Vysvětlení chybových kódů s podrobnými informacemi.
 • Test regulačních členů.
 • Kódování, základní nastavení, servisní obnovení.
 • 2 kanálový osciloskop.
 • Historie vozidla.
 • Měření nízkých tlaků.
 • Pomoc při opravách založená na chybových kódech specifická pro vozidlo v reálném čase.

 

Multibrand diagnostický systém Snooper +

GFX | diagnostika-aut-brno-2.jpg
Autodiagnostika Texa

Tento nově pořízený přístroj v Autoservisu AZM Brno patří k nové generaci diagnostiky osobních aut – posunuje hranice možnosti diagnostiky aut!

Diagnostický systém Snooper+ spojený se softwarem WOW je díky existenci vlastního vývojového centra WOW! v Německu pomocí online updatů neustále inovován a zdokonalován a patří mezi nejlepší světové systémy diagnostiky aut. Autodiagnostika WOW nám umožňuje:

 • Základní diagnostiku - OBD, EOBD, systémové prohledávání vozu, načítání pamětí závad a jejich mazání, vynulování servisních intervalů, správu vlastní databáze zákazníků a ukládání informací a dat z diagnostických testů.
 • Rozšířenou diagnostiku - kontroly bloků naměřených hodnot (datové listy) v několika módech v reálném čase včetně možnosti výběru sledovaných komponent na jednom listu nebo jejich grafické zobrazení v mimořádném rozlišení se záznamem hodnot, uložení naměřených dat, kódování, vyvážení, testy akčních členů, nastavení Longlife servisních intervalů, čištění filtrů pevných částic, kódování vstřikovačů, nastavení brzdových systémů a.j.
 • Technická data pro diagnostiku aut a servis - umožní využívat programy servisních prohlídek, pracovní hodnoty, schémata, rozvody, motormanagement, zobrazení komponent a jejich hodnot pro měření, data ke klimatizacím, výrobcem předepsané hodnoty a nastavení, tipy a rady pro konkrétní vozidlo.

 

Multifunkční diagnostika TEXA 4

Při poskytování služby "diagnostika aut Brno" používáme špičkový multifunkční přístroj Texa 4 a diagnostický ovládací tablet Axone 4, který je v diagnostice aut označován za špičku v dané oblasti. Běžně se pro tento set používám zažité označení: diagnostika Texa (Texa diagnostika).

Tento systém diagnostiky auta se skládá z přenosného tabletu AXONE 4 a samostatného diagnostického modulu NAVIGATOR NANO komunikujících spolu pomocí WiFi a Bluetooth technologie.Pravidelně aktualizovaný software diagnostického zařízení Navigator Nano nám umožňuje provádět diagnostiku aut nejen v našem autoservisu Brno, ale i během zkušební jízdy.Tuto auto diagnostiku používáme již delší dobu k zajištění nejlepších výsledků při řešení oprav automobilů.

Tato autodiagnostika se vyznačuje zejména velkou rychlostí, spolehlivostí a efektivitou při detekování chyb v elektronických systémech automobilů všech značek. Zmíněnou moderní diagnostiku aut (Brno) používáme zejména pro tyto operace:

 • základní načtení kompletní diagnostiky
 • rychlé zjištění kodu chyb
 • nastavení a reset servisních intervalů

 

Diagnostická čtečka Launch Creader

Tento přístroj využíváme k rychlému načtení chyb, jeho rychlost je obdivuhodná, pomáhá nám předběžně určit závadu ve velmi krátkém čase.

 

Auto diagnostika pro evropské i asijské automobily

Diagnostika aut Brno
Autodiagnostika všech systémů

V AZM Brno provádíme auto diagnostiku všech druhů motorů a automobilů bez ohledu na jejich výrobce.

Diagnostika aut pro typy vozidel: od roku 1988 do dneška. Všechny nejvýznamnější značky Audi, VW, Škoda, Seat, Mercedes-Benz, BMW, Smart, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Renault, Volvo, Saab, Rover, Mitsubishi Hyundai, Toyota/Lexus, Dacia, Subaru, Mazda, Kia a mnoho dalších!

Navštivte AZM autoservis Brno s evropským nebo asijským vozem a my vám auto detailně prověříme moderními diagnostickými systémy, případně provedeme detailní auto diagnostiku: Motor, ABS, ESP, ESR, kontrola trakce, el.parkovací brzdy, Airbag, předepínače bezpečnostních pás, klimatizace, automatické převodovky, přístrojové panely, palubní počítače, imobilizéry, komfortní elektronika, EGR ventily, filtry pevných částic a.j.

Diagnostika všech systémů

Pokud naši specialisté na diagnostiku aut v AZM Brno odhalí jakoukoliv závadu nebo nestandardní stav, předloží vám konkrétní návrh na odstranění – řešíme diagnostiku, opravy motorů a převodovek včetně automatických, také diagnostiku a opravy brzd i náprav, včetně geometrie kol a dalších systémů.

Nabízíme komplexní služby autoopravy (Brno)správy vozového parku, provozujeme pneuservis (Brno) , zajistíme pro vás záruční a pozáruční servis za nižší ceny!

Diagnostika aut cena? Kontaktujte nás, nacenění je z principu služby individuální, je třeba mít pro stanovení ceny diagnostiky více informací o vozidle. Nezávazně naceníme, ozvěte se. Rámcový ceník najdete zde.

Navštivte autoservis a pneuservis AZM Brno, rádi Vám pomůžeme a poradíme nejen s diagnostikou aut.

Cena diagnostiky auta?

Diagnostika auta cena? Volejte, sdělíme obratem nezávazné nacenění. Cenu diagnostiky auta lze co nejpřesněji definovat na základě údajů, které nám sdělíte. Zpravidla o zjištěných problémech vozidla, značky/modelu/ročníku vozu. Díky těmto informacím jsme schopni docela přesně stanovit cenu diagnostiky vašeho automobilu.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

-------------

Tematická specifikace služby: diagnostika motoru Brno, diagnostika vozidel Brno, autodiagnostika Brno, diagnostika Texa Brno, diagnostika aut Brno, diagnostika auta cena, servisní diagnostika auta, diagnostika auta Brno, cena diagnostiky auta, auto diagnostika cena, test vstřikovačů Brno. Dále také: autodiagnostika auta, diagnostika aut cena, diagnostika vozu Brno, autodiagnostika cena, diagnostika motoru cena, diagnostika Launch.

 

Více informací o diagnostice automobilů viz Wikipedia.


Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.