-
-

AZM autoopravna Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Naše autoopravna je připravná vám pomoci v každé situaci.

Autoopravna AZM Brno je připravena na jakýkoliv váš požadavek. Ať už se jedná o přípravu vozu na STK nebo jen o čištění klimatizace nebo interiéru auta, spolehlivě se o vše postaráme, navíc za velmi dobrou cenu, která vás mile překvapí. Pracovníci AZM autoopravny Brno pracují rychle, ale precizně.

  • autoopravna osobních vozů (Brno)
  • autoopravna nákladních a užitkových vozů (Brno)

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni s velkou přesností odhadnout cenu opravy a především dokážeme již ze základního ohledání zjistit, co přesně vůz trápí. Nemusíte tak předem platit za odbornou detekci problému.

AZM autoopravna Brno disponuje moderní a především vysoce spolehlivou autodiagnostikou, zahrnující jak moderní mechanické nástroje detekce, tak i softwarové měření a vyhodnocování ve speciálních diagnostických programech.

Pracovníci AZM autoopravny Brno umí vždy doporučit nejlepší řešení a rádi s vámi proberou možné varianty realizace a odhadované nákladnosti autoopravy. Naše zákazníky neženeme do nejdražší opravy, hlavní je pro nás vaše spokojenost. Díky tomu se k nám budete pravidelně vracet, což je naším cílem.

Kontaktujte nás

AZM autoopravna Brno

Adresa autoopravny: Vídeňská 122, Brno

Email: brno@autoservis-azm.cz
Telefon na autoopravnu: +420 739 957 410

Přečtěte si:

Hledáte kvalitní a spolehlivou autoopravnu v Brně? Rádi bychom vám nabídli naše služby. V autoservisu AZM Brno pracují zkušení profíci, ať už chcete opravit karoserii nebo renovovat lak, seřídit brzdy, opravit převodovku, zkontrolovat elektrorozvody apod.

KONTAKTUJTE nás ZDE.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.