-
-

Opravy a svařování autoplastů Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Provádíme odborné úkony za účelem oprav a svařování autoplastů. Využijte dlouholetých zkušeností našich mechaniků. Garantujeme vám precizní provedení, a především přiměřenou cenu. Službu „oprava autoplastů Brno“ poskytujeme bez ohledu na rozsah poškození, stáří a typ vozu. Svařování plastů realizujeme jak u dílů vnější karoserie, tak i u vybavení interiéru vozu.

Opravy a výměna plastových dílů karoserie patří k naší každodenní práci. Pokud máte zájem o opravu karoserie (plastových komponent v menším rozsahu), pak nám zavolejte a objednejte se. Pracovníci servisu AZM Brno vám sdělí podrobnosti ohledně opravy plastů vaší karoserie.

Opravy autoplastů Brno

V případě zájmu o nezávazné nacenění služby „opravy autoplastů Brno“ nás neprodleně kontaktujte. Odborný technik od vás zjistí po telefonu konkrétní informace, následně stanovíme cenu svařování plastů, která koresponduje s rozsahem a náročností řešené opravy.

Máte poškozené nárazníky, promáčklé spojlery, blatníky, plastové masky a mřížky? Našli jste poškozené kryty, zrcátka, úchyty světel, podběhy, chladiče, nádoby ostřikovačů, motorové kryty, palubní desku či jiné interiérové plastové vybavení? Právě pro vás je služba „opravy autoplastů Brno“ určena.

Umíme zcela chybějící plasty doplnit a vymodelovat do původního tvaru tak, že opravu nepoznáte rozdíl mezi původním a novým stavem. Následně řešíme i lakování do povodní podoby. Cena oprav a svařování autoplastů se odvíjí od rozsahu poškození, množství použitého materiálu a rozsahu prováděných úkonů. Ve většině případů je služba „svařování autoplastů Brno“ levnější než samotný nákup zcela nového dílu. Pokud by tomu tak nebylo, v rámci nacenění vás na tuto skutečnost samozřejmě upozorníme.

Provádíme:Opravy autoplastu Brno

  • Opravy autoplastů osobních automobilů.
  • Opravy autoplastů motocyklů.
  • Opravy autoplastů nákladních automobilů.
  • Opravy autoplastů sekaček, traktorů a jiné podobné techniky.

Oprava nárazníku

Jsme specialisté na opravy plastových nárazníků. Nezáleží na tom, zda se jedná o drobné opravy oděrek nebo větší poškození. S naší odborností a dovednostmi vám rychle a efektivně obnovíme vzhled a funkčnost vašeho nárazníku. Pokud máte zájem o rychlou opravu nárazníku, kontaktujte nás.

Svařování autoplastů Brno

Speciálním dílčím úkonem je služba „svařování autoplastů Brno“, na kterou se náš servis specializuje. Při svařování používáme prvotřídní techniku, a především čerpáme z našich dlouholetých zkušeností, které jsou pro vás garancí, že opravený díl bude zase jako původní.

Řešený díl nejprve s pomocí forem a horkovzdušných přístrojů vyrovnáme co nejvíce do původního tvaru, nevhodné poškozené části záměrně odstraníme, aby šlo lépe aplikovat a navázat opravnou hmotu. Následně prasklinu či průraz přebrousíme, čímž se místo začistí a odhalí se problém v celém rozsahu.

S pomocí frézovací techniky připravíme místo pro následnou aplikaci opravného plastu po obou stranách dílu. Součástí služby „svařování plastů Brno“ je samozřejmě i následná povrchová úprava tak, aby se dosáhlo vizuálně co nejvíce původní podoby. Tento přístup zahrnuje procesy broušení, čištění a již zmíněného lakování.

Pokud máte zájem o opravu autoplastů, opravy nárazníků, opravy podběhů apod., kontaktujte nás.

Opravy autoplastu v Brně