Stálá otevírací doba od pondělí 13.5.2024: 8:00 - 16:00
-
-

Ceník: servis klimatizace - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Jsme autoservis specializující se na klimatizace. Provádíme odborné opravy autoklimatizací - komplexní servis autoklimatizací včetně plnění klimatizací. Doporučujeme se před samotným úkonem spojeným s opravou nebo servisem autklimatizace dopředu objednat.

Ceník servisu a oprav autoklimatizací od AZM Brno

Klimaservis, dezinfekce, doplnění, vakuování 495 Kč
Chladící medium (1g) - doplnění klimatizace 1,85 Kč
Plnící olej (1ml) - plnění autoklimatizace 2,50 Kč
UV kapalina (1ml) 5,00 Kč
Servisní kontrola autoklimatizace - základní 414 Kč
   

Poznámka k ceníku plnění klimatizace: běžná spotřeba UV kapaliny a oleje je 10ml, chl. media dle stavu vaší náplně.

Uvedené ceny servisu autoklimatizací od AZM Brno jsou bez DPH.

Službu "plnění klimatizací Brno" poskytujeme dle předepsané specifikace vozu a podle odborných definic platných pro oblast servisu klimatizací. Pokud máte jakýkoliv dotaz ke službě "plnění klimatizací Brno", pak nás kontaktujte.

 

Servis autoklimatizace od AZM Brno

Specializujeme se na servis autoklimatizací. Máme moderní techniku na zjištění problému úniku chladicí kapaliny z autoklimatizace. Závadu autoklimatizace vyřešíme, novou náplň do klimatizace ve vašem autě doplníme. Provádíme všechny úkony spojené se servisem nebo opravou autoklimatizace. Přejete si odbornou kontrolu klimatizace v autě? Provedeme ji. Zavolejte nám a objednejte se.

Informace k opravám autoklimatizací v servise AZM Brno

Oprava autoklimatizace v AZM Brno probíhá v nejkratším možném termínu. Veškeré úkony spojené s opravou klimatizace jsou prováděny odborným a vyškoleným personálem. Na opravu klimatizace je vhodné se předem objednat. Rámcovovu cenu opravy nebo čištění klimatizace vám rádi sdělíme telefonicky před samotnou návštěvou našeho servisu.

Kontaktujte nás - obratem zajistíme službu "servis autoklimatizace Brno" nebo "plnění autoklimatizace Brno", případně i ostatní opravy autoklimatizací nebo kontroly klimatizace v autě. Jsme připraveni odhalit problémy ve funtování vaší autoklimatizace a závadu/nedostatek obratem řešit. Doporučujeme, nenechávejte řešení problémů s klimatizací v autě na hlavní sezónu, vhodné je řešit případné problémy předem již v jarních měsících.

Autoservis AZM Brno - vaš lokální specialista na plnění a servis klimatizací.

 

------------

Tematické určení služby:

  • autoklimatizace Brno,
  • servis autoklimatizací,
  • oprava autoklimatizace Brno,
  • oprava klimatizace v autě Brno,
  • oprava klimatizace Brno,
  • výměna náplně do klimatizace v autě,
  • plnění autoklimatizace Brno.

Časté dotazy ohledně ceny: cena doplnění klimatizace, ceník servisu klimatizací, plnění klimatizace cena, výměna kompresoru klimatizace cena, výměna náplně klimatizace cena, doplnění klimatizace cena, cena plnění klimatizace auta. Stejně tak: doplnění klimatizace do auta cena, klimatizace do auta cena, plnění klimatizace Brno cena, výměna náplně klimatizace cena, údržba klimatizace v autě cena, čištění klimatizace auta cena, vyčištění klimatizace v autě cena. Toto jsou výrazy, které specifikují zájem našich potenciálních klientů.