-
-

Ceník: servis klimatizace - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Jsme autoservis specializující se na klimatizace. Provádíme odborné opravy autoklimatizací - komplexní servis autoklimatizací včetně plnění klimatizací. Doporučujeme se před samotným úkonem spojeným s opravou nebo servisem autklimatizace dopředu objednat.

Ceník servisu a oprav autoklimatizací od AZM Brno

Klimaservis, dezinfekce, doplnění, vakuování 495 Kč
Chladící medium (1g) - doplnění klimatizace 1,85 Kč
Plnící olej (1ml) - plnění autoklimatizace 2,50 Kč
UV kapalina (1ml) 5,00 Kč
Servisní kontrola autoklimatizace - základní 414 Kč
   

Poznámka k ceníku plnění klimatizace: běžná spotřeba UV kapaliny a oleje je 10ml, chl. media dle stavu vaší náplně.

Uvedené ceny servisu autoklimatizací od AZM Brno jsou bez DPH.

Službu "plnění klimatizací Brno" poskytujeme dle předepsané specifikace vozu a podle odborných definic platných pro oblast servisu klimatizací. Pokud máte jakýkoliv dotaz ke službě "plnění klimatizací Brno", pak nás kontaktujte.

Informace k opravám autoklimatizací v servise AZM Brno

Oprava autoklimatizace v AZM Brno probíhá v nejkratším možném termínu. Veškeré úkony spojené s opravou klimatizace jsou prováděny odborným a vyškoleným personálem. Na opravu klimatizace je vhodné se předem objednat. Rámcovovu cenu opravy nebo čištění klimatizace vám rádi sdělíme telefonicky před samotnou návštěvou našeho servisu.

Kontaktujte nás - obratem zajistíme službu "servis autoklimatizace Brno" nebo "plnění autoklimatizace Brno", případně i ostatní opravy autoklimatizací nebo kontroly klimatizace v autě. Jsme připraveni odhalit problémy ve funtování vaší autoklimatizace a závadu/nedostatek obratem řešit. Doporučujeme, nenechávejte řešení problémů s klimatizací v autě na hlavní sezónu, vhodné je řešit případné problémy předem již v jarních měsících.

Autoservis AZM Brno - vaš lokální specialista na plnění a servis klimatizací.

 

------------

Tematické určení služby:

  • autoklimatizace Brno,
  • servis autoklimatizací,
  • oprava autoklimatizace Brno,
  • oprava klimatizace v autě Brno,
  • oprava klimatizace Brno,
  • výměna náplně do klimatizace v autě,
  • plnění autoklimatizace Brno.

Časté dotazy ohledně ceny: cena doplnění klimatizace, ceník servisu klimatizací, plnění klimatizace cena, výměna kompresoru klimatizace cena, výměna náplně klimatizace cena, doplnění klimatizace cena, cena plnění klimatizace auta. Stejně tak: doplnění klimatizace do auta cena, klimatizace do auta cena, plnění klimatizace Brno cena, výměna náplně klimatizace cena, údržba klimatizace v autě cena, čištění klimatizace auta cena, vyčištění klimatizace v autě cena. Toto jsou výrazy, které specifikují zájem našich potenciálních klientů.