-
-

Ceník prací pneuservisu - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

 PNEUSERVIS CENÍK prací - Cena přezutí pneumatik:


ÚKON pneuservisu AZM Brno

 
Cena penuservisu
Cena přezutí pneu + vyvážení 12" - 14" sada 4ks 545 Kč *
Cena přezutí pneu + vyvážení 15" - 17" sada 4ks 636 Kč *
Cena přezutí pneumatik + vyvážení 18" - 19" sada 4ks 727 Kč *
Cena přezutí pneu + vyvážení 20" - 21" sada 4ks 992 Kč *
   
Příplatek za "Run-flat" + 25%
Příplatek za nízkoprofilové přezutí pneumatik + 25%
Příplatek za ALU disk v rámci přezutí kol + 133 Kč
Příplatek za přezutí pneu typu "C" (dodávky)  + 331 Kč 
   
 Kompletní přezutí 4ks pneu včetně vyvážení kol (cena bez závaží) 495 Kč
   
   
Oprava defektu pneumatiky 414 Kč

Poznámky k ceníku pneuservisu:

Uvedené ceny přezutí kol (přezutí gum) jsou bez DPH.

* Celková cena přezutí 4kol zahrnující demontáž z osy, demontáž z disku, montáž na disk, vyvážení, montáž na osu a dotažení momentovým klíčem! (Závaží je doúčtováno samostatně cca 0,75 Kč za 1g) - viz popis zde.

 

Podmínky přezutí penu v AZM Brno

V hlavní sezóně přezutí pneumatik (tj. nařízené vyhláškou - termíny jarního a zimního přezutí kol) je vhodné se předem objednat a nespoléhat, že provádíme přezutí pneu bez pořadníku na počkání. Ne vždy je tomu tak. A to ještě myslete, že je třeba provést vyvážení kol a případné další případné úkony související s přezutím kol.

Náš pneuservis přezouvá pneu do velikost 22". Přezutí kol nad danou velikost bohužel neposkytujeme. Cena přezutí pneumatik (přezutí pneu cena) se odvíjí mimo jiné od náročnosti úkonu u konkrétní značky vozidla. Cena přezutí pneu (přezutí gum) je orientační.

Pozn.: Poničené pneumatiky nevhodným skladování, sběrnou službou, výrobním postupem či jiným zásahem si vyhrazujeme právo odmítnout přezouvat. Jde i o vaši bezpečnost! Přezutí kol u nás je o kvalitě a bezpečnosti. Přezutí a vyvážení kol bereme zodpovědně.

Cena služby "přezutí pneumatik" může být ovlivněna několika faktory, z nichž některé jsou:

  1. Typ vozidla - Cena přezutí pneumatik se může lišit v závislosti na typu vozidla. Například nákladní vozidla nebo SUV mohou vyžadovat složitější péči, což může zvýšit cenu přezutí pneumatik.

  2. Typ pneumatik - Cena přezutí pneu může být ovlivněna také typem pneumatik, které potřebujete vyměnit.

  3. Sezóna - Cena výměny pneumatik se může lišit v závislosti na sezóně. Například přezutí pneumatik během zimy může být dražší než přezutí během jara nebo léta, protože v zimě je větší poptávka po zimních pneumatikách a pneuservis tak může mít enormní vytížení.

S pečlivostí a precizností jsme připraveni vyřešit vaše potřeby ohledně přezouvání a pneumatik, aby vaše jízda byla bezpečná a dle předepsaných požadavků na provoz motorových vozidel v jednotlivých sezónách.

Neřešte problémy s pneumatikami sami. S naším týmem zkušených techniků a moderním vybavením vám zajistíme rychlé a spolehlivé přezutí, které vám ušetří čas i peníze. Nyní je ten správný okamžik kontaktovat nás a rezervovat si služby pneuservisu ve vybraný termín.

Autoservis AZM: váš specialista na vyvážení kol a přezutí pneumatik Brno. Nečekejte zdlouhavě na realizaci přezutí pneu, kontaktujte nás.

------------------

Dohledatelnost stránky na níže uvedené výrazy: cena přezutí kol, cena přezutí pneumatik, ceny přezutí pneu, pneuservis ceník, přezutí pneu cena, přezutí pneumatik cena, výměna pneumatik cena, cena přezutí, cena přezutí pneumatik. Dále: ceník přezutí pneu, pneuservis oprava defektu cena, pneuservis Vídeňská, pneuservisy Brno, přezutí auta cena, výměna pneu cena, pneuservis Brno vídeňská, přezutí gum Brno, ceník pneuservisních prací, cena vyvážení kol, vyvážení kol Brno.

K častým dotazům spojeným s poptávkou patří i tyto: cena výměny pneumatik, vyvážení kol cena, přezutí kol cena, přezutí gum cena, vyvážení kol cena, cena přezutí pneumatik Brno, cena přezutí pneu Brno, pneuservis cena přezutí, oprava pneu cena, oprava pneumatiky cena. Toto jsou hledací dotazy, které specifikují zájem našich potenciálních klientů o výše uvedené služby.