-
-

Přezutí pneu cena

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Níže jsou uvedeny veškeré stránky, které jsou opatřeny štítkem „přezutí pneu cena“. Informujte se o možnostech a ceně účtované v našem pneuservisu za přezutí pneu. Ať už řešíte přezutí na letní či zimní pneumatiky, jsme připraveni poskytnou vám kompletní servis včetně vyvážení kol. Cena přezutí se odvíjí od rozsahu realizovaných úkonů. Např. součástí servisu může být i umístění pneu v našem skladu. Pokud realizujete přezutí pneu u nás, pak si můžete být jisti nejen výhodnou cenou, ale i tím, že nebudete na provedení úkonu dlouze čekat.

Zajistíme:

  • Přezutí na letní pneu - Brno.
  • Přezutí na zimní pneu - Brno.

Přezutí na zimní pneu a přezutí na letní pneu je zákonem ustanovené a má své termíny, proto na tento úkon nezapomeňte. V potřebných termínech posilujeme naši servisní kapacitu, abychom mohli zajistit co nejrychleji a pro co nejvíce zájemců přezutí na letní pneu, resp. přezutí na zimní pneu.

Cena přezutí pneumatik v pneuservise AZM Brno:


ÚKON pneuservisu AZM Brno

 
Cena přezutí pneu
Přezutí pneu + vyvážení 12" - 14" sada 4ks 545 Kč *
Přezutí pneu + vyvážení 15" - 17" sada 4ks 636 Kč *
Přezutí pneu + vyvážení 18" - 19" sada 4ks 727 Kč *
Přezutí pneu + vyvážení 20" - 21" sada 4ks 992 Kč *
   
Příplatek za "Run-flat" + 25%
Příplatek za nízkoprofilové přezutí pneumatik + 25%
Příplatek za ALU disk v rámci přezutí kol + 133 Kč
Příplatek za přezutí pneu typu "C" (dodávky)  + 331 Kč 
   
 Kompletní přezutí 4ks pneu včetně vyvážení kol (cena bez závaží) 495 Kč
   
   
Oprava defektu 414 Kč


Uvedené ceny přezutí kol (přezutí gum) jsou bez DPH.

* Celková cena přezutí 4kol zahrnující demontáž z osy, demontáž z disku, montáž na disk, vyvážení, montáž na osu a dotažení momentovým klíčem! (Závaží je doúčtováno samostatně cca 0,75 Kč za 1g) - viz popis zde.

 

Více informací k tématu „přezutí pneu cena“ naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků nezískáte potřebnou informaci, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak pište na mail brno@autoservis-azm.cz nebo volejte 739 957 410. Objednejte si včas přezutí na letní penu (služba "přezutí na letní pneu Brno").

Související stránky k tématu:

 

Vyhledané výsledky pro: přezutí pneu cena, nalezeno 3 výskytů.

...pneuservis AZM Brno je vybaven pro veškeré druhy vozidel do hmotnosti 4 tun. V rámci služeb pneuservisu AZM Brno nabízíme vysoce kvalitní, přesto cenově dostupné sezonní výměny pneu. Hledáte-li prověřený pneuservis v Brně, pak se obraťte na nás. Zařídíme pro vás výměnu...
 PNEUSERVIS CENÍK prací - Cena přezutí pneumatik: ÚKON pneuservisu AZM Brno   Cena penuservisu Cena přezutí pneu + vyvážení 12" - 14" sada 4ks 545 Kč * Cena přezutí pneu + vyvážení 15" - 17" sada 4ks 636 Kč * Cena přezutí pneumatik...
...PNEUMATIK - PNEUSERVIS AZM BRNO Zajistíme pro vás výměnu pneumatik na vozech bez rozdílu značky a stáří. Jak probíhá výměna pneumatik v AZM Brno: Vaše vozidlo opatrně zvedneme do výšky potřebné k demontáži kol na moderních zvedácích české firmy Golemtech, které...

 

Poptejte službu "přezutí pneu Brno" prostřednictvím telefonu nebo mailu. Rádi vám sdělíme detaily.

Nechejte u nás pravidelně provádět přetutí gum a vyvážení kol. Bezpečná jízda je důležitá pro každého řidiče.

Výměna pneu na letní nebo přezutí pneu na zimní?

Přezouvání pneumatik řešte kompletně u nás. Provádíme přezutí zimních pneu, tedy výměnu pneumatik na zimní (přezutí na zimní pneu) a zároveň u tohoto úkonu jsme schopni vás objednat na přezutí na letní pneu (přezutí pneu na letní v adekvátním termínu). Výměna zimních pneumatik za letní, tedy přezouvání na letní pneu neodkládejte do nejzazšího termínu!  

------------

Tematické určení služby: přezutí gum Brno, přezutí pneu Brno, přezutí pneumatik Brno, přezutí na letní pneu Brno, přezutí na zimní pneu Brno, pneuservis Brno. Taktéž: cena přezutí pneu, přezutí na zimní pneu cena, výměna pneumatik na zimní, přezutí na letní pneu, výměna pneu na letní, přezouvání moto pneu. Toto jsou výrazy, přes které zájemci o naše služby hledají tuto stránku online.