-
-

Přezutí pneu Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „přezutí pneu Brno“. Poskytujeme profesionální a komplexní služby v oblasti přezutí pneumatik pro klienty z Brna a okolí. Využíváme moderní technologie i zaručené postupy za účelem rychlého a precizního přezutí pneu, vyvážení kol apod. Mimo klasické služby pneuservisu pro vás zařídíme také uskladnění pneumatik, nebo prodej nových za výhodné ceny.

Naši pracovníci mají v oblasti přezutí pneu dlouholeté zkušenosti – spolehněte se na dokonalé provedení za velmi výhodné ceny. Můžete si být jisti vysokou úrovní námi poskytovaných prací. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách.

V případě, že se prohlížením uvedených stránek nedozvíte potřebnou informaci o tématu „přezutí pneu Brno“, nebo jestliže nás hodláte kontaktovat přímo, pak můžete psát na mail brno@autoservis-azm.cz nebo telefonovat na 739 957 410.

Vyhledané výsledky pro: přezutí pneu brno, nalezeno 28 výskytů.

 PNEUSERVIS CENÍK prací - Cena přezutí pneumatik: ÚKON pneuservisu AZM Brno   Cena penuservisu Cena přezutí pneu + vyvážení 12" - 14" sada 4ks 545 Kč * Cena přezutí pneu + vyvážení 15" - 17" sada 4ks 636 Kč * Cena přezutí pneumatik...
...pneuservis AZM Brno je vybaven pro veškeré druhy vozidel do hmotnosti 4 tun. V rámci služeb pneuservisu AZM Brno nabízíme vysoce kvalitní, přesto cenově dostupné sezonní výměny pneu. Hledáte-li prověřený pneuservis v Brně, pak se obraťte na nás. Zařídíme pro vás výměnu...
...PNEUMATIK - PNEUSERVIS AZM BRNO Zajistíme pro vás výměnu pneumatik na vozech bez rozdílu značky a stáří. Jak probíhá výměna pneumatik v AZM Brno: Vaše vozidlo opatrně zvedneme do výšky potřebné k demontáži kol na moderních zvedácích české firmy Golemtech, které...
Hledáte spolehlivý autoservis Opel v Brně, kde vám poradí a pomohou s opravami vozů této značky? Oslovate servis Opel Brno AZM.
Peugeot autoservis Brno – kompletní opravy vozů značky Peugeot za velmi výhodné ceny.
Pokud hledáte spolehlivý servis Hyundai v Brně, pak jsme tu pro vás. Kompletní péče o váš vůz, řada doplňkových služeb vč. pneuservisu. Precizní služba "servis Hyundai Brno" za přijatelnou cenu.
Hledáte kvalitní a spolehlivou autoopravnu v Brně? Rádi bychom vám nabídli naše služby. V autoservisu AZM Brno pracují zkušení profíci, ať už chcete opravit karoserii nebo renovovat lak, seřídit brzdy, opravit převodovku, zkontrolovat elektrorozvody apod.
Servis Citroen Brno – moderně vybavený servis se specializací na opravy Citroenu. Dobrá cena, rychlé provedení opravy.
Servis Dacia Brno – cenově dostupný servis se specializací na opravy Dacií. Máme moderní, pokročilou diagnostiku. AZM autoservis Dacia Brno: spolehlivé a korektní jednání. Přijatelná cena. Kompletní péče o váš vůz, řada doplňkových služeb vč. pneuservisu.
Volkswagen autoservis Brno – moderně vybavení servis se specializací na značku VW. Dobrá cena, rychlé provedení opravy i pravidelných standardních servisních úkonů.
Opravíme nové i starší vozy Renault. Využijte kvalifikovaných služeb servisu se sídlem v Brně. Servis Renault Brno AZM: přijatelná cena, korektní jednání, precizní provedení.
Servisní středisko vozů Kia. Provádíme pozáruční servis vozů Kia v Brně. Vsaďte na rychlou a kvalitní práci. Servis Kia Brno AZM: precizní péče o váš vůz.
...hledáte osvědčený autoservis zn. Honda v Brně, pak jste na správném místě. Nejsme sice autorizovaný servis Honda Brno, přesto vám vozy této značky velmi odborně diagnostikujeme a opravíme, navíc za cenu, která je nesrovnatelně nižší vůči ceně autorizovaného servisu Honda.
...Pokud tedy hledáte autoservis zn. Ford v Brně, pak jste na správném místě. Nejsme sice autorizovaný servis Ford Brno, přesto vám vozy této značky velmi odborně diagnostikujeme a opravíme, navíc za cenu, která je nesrovnatelná s cenou autorizovaného servisu Ford.
Vlastníte starý model vozu Fiat a hledáte zkušený autoservis zn. Fiat v Brně, kde vám rychle a za dobrou cenu dovedou opravit vašeho dvoustopého miláčka? Obraťte se na servis Fiat Brno AZM.
Servis Lancia Brno – moderně vybavený autoservis se specializací na opravy Lancií. Precizně a rychle vyřízená oprava. Máme moderní, pokročilou diagnostiku. Oslovte AZM autoservis Lancia Brno, obratem vám sdělíme nezávazně nacenění.
Opravy vozů značky Audi v autoservise AZM Brno. Kompletní diagnostika, garantovaná rychlost a dobrá cena servisních úkonů v servise Audi AZN Brno.
Servis Lexus Brno – moderně vybavený autoservis se specializací na opravy Lexusů. Precizně a rychle vyřízená oprava. Máme moderní, pokročilou diagnostiku. Oslovte AZM autoservis Lexus Brno, obratem vám sdělíme nezávazně nacenění.
...osvědčený autoservis zn. Mercedes v Brně, pak jste na správném místě. Nejsme sice autorizovaný servis Mercedes Brno, přesto vám vozy této značky velmi odborně diagnostikujeme a opravíme, navíc za cenu, která je nesrovnatelně nižší vůči ceně autorizovaného servisu Mercedes Benz.
Dílčí i generální opravy vozů značky Subaru. Zkušení mechanici. Servis Subaru Brno: precizní služby za dobrou cenu. AZM autoservis Subaru Brno využívá moderní diagnostiku.
Moderně vybavený a cenově dostupný servis Suzuki Brno. Kompletní péče o váš vůz, pravidelné servisní prohlídky i jednorázové opravy. AZM autoservis Suzuki Brno: profesionální přístup za přijatelnou cenu.
Přestože nejsme autorizovaný autoservis Toyota Brno, dokážeme pro vás zajistit stejný rozsah servisních služeb, navíc za mnohem levnější cenu, než po vás bude chtít autorizovaný servis Toyota Brno.
Servis se specializací na opravy vozů Škoda. Rychle a levně servisujeme jakýkoliv typ Škodovky.
Veškeré opravy vozů BMW. Spolehněte se na odborný a kvalifikovaných servis se sídlem v Brně. Autoservis BMW pro vás. Naše autoopravna BMW je připravena vám poskytnout plný srvis.

V České republice je povinnost provádět přezutí pneumatik v různých obdobích, a to v souladu s místními předpisy a požadavky na bezpečnost na silnicích. Zde je obecný přehled nutnosti přezutí pneumatik:

  • Letní období: letní pneumatiky jsou povoleny od 1. dubna do 31. října. Během tohoto období nemusíte mít zimní pneumatiky na voze. Mějte však na paměti, že i během letního období by měly být vaše pneumatiky v dobrém stavu a měli byste pravidelně kontrolovat jejich opotřebení.
  • Zimní období: zimní pneumatiky (ty s vylepšeným vzorkem a odpovídajícími vlastnostmi pro řízení na kluzkém povrchu) jsou povinné od 1. listopadu do 31. března. Během této doby musíte mít na vozidle minimálně na dvou hnacích kolech zimní pneumatiky. Pokud na zadních kolech vozidla používáte letní pneumatiky, musíte mít v autě také sněhové řetězy.