-
-

Autoopravna AZM Brno – spolehlivá oprava vašich automobilů

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Naším cílem jsou levné opravy aut, tedy oprava vadných součástek, nikoliv pouze drahá výměna kompletních autodílů. Díky špičkovému vybavení nabízí naše autoopravna AZM Brno komplexní servisní služby, záruční a pozáruční servis pro jednotlivce nebo správu vozového parku pro flotily vozidel. Hledáte rychlou a komplexní opravu auta v prověřené autoopravně (Brno) za minimální náklady? Obraťte se na nás.

Od garanční prohlídky, po náročné generální opravy automobilů

Autoopravna Brno
Interiér autoopravny AZM Brno

Autoopravna AZM Brno je tu pro vás

V Brně je mnoho autoopraven, které nabízí komplexní autoopravárenské služby, ale která z nich Vám dokáže nabídnout komplexní služby? Využijte zkušeností našich ostřílených mechaniků.

Jsme profesionální brněnská autoopravna, kde výmluvy neuslyšíte. Hledáte vždy to nejlepší řešení za minimální náklady? V tom případě zvolte náš autoservis Brno.

Kde jinde se Vám podaří svěřit svůj vůz do rukou automechaniků, kteří opravovali i formuli? V autoopravně AZM Brno! Navštivte opravdové specialisty, podívejte se na reference.

Nezávislá autoopravna Brno - neplaťte za opravy aut víc, než je nutné

Řešíte otázku, zda navštívit autorizovaný servis nebo naši nezávislou autoopravnu Brno? Víme, že první volbou bývá autorizovaný servis, ale při pohledu na vystavený účet, byť jen za servisní prohlídku, obvykle začíná hledání jiné autoopravny.

Legislativní zázemí nám poskytuje přístup k technické dokumentaci vozidel, a také vybavení naší autoopravny je na úrovni autorizovaného servisu. Naše autoopravna Brno Vám může nabídnout i neoriginální náhradní díly (záleží na vás), které jsou při stejné kvalitě podstatně levnější. A ceny za servisní práce nejsou v naší autoopravně rozhodně přemrštěné.

Pomůžeme vám, i když ještě automobil nevlastníte

Uvažujete o nákupu nového automobilu? V našem autoservisu známe typické problémy vozidel mnoha značek.  I my provádíme svolávací akce nebo bezplatný záruční a pozáruční servis. Nabízíme také služby pneuservisu a správy vozového parku. Navštivte autoopravnu AZM Brno, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Výpis všech služeb autoopravny:

 

Proč opravit autmobil u AZM Brno?

Cena služeb autoopravny – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost opravy aut – odbavení zákaznických požadavků naší autoopravně provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb autoopravny – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup a korektnost naší opravny aut - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoopravna AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoopravny AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Náš zkušený tým mechaniků je tu, aby vaše vozidlo znovu dostal v plné formě na vozovku. Stačí zavolat nebo vyplnit náš jednoduchý formulář níže a naše autoopravna se postará o vaše auto s péčí, kterou si zaslouží. Vsaďte kvalitní služby autoopravny, které můžete důvěřovat.

Těšíme se na vás - autoopravna AZN Brno.

 ----------------------

Tematické určení služeb: autoopravna, opravy aut Brno, auto opravna Brno, oprava aut, opravna aut, autoopravna Brno.


Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.