-
-

Příprava na STK - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Připravíme vaše vozidlo na STK. Eliminujeme zásadní technické nedostatky, které jsou důvodem, proč vaše vozidlo nedosáhne obnovy STK. Službu „příprava na STK Brno“ chápeme komplexně. Pokud nemáte čas řešit prodloužení technické vašeho staršího vozu, pak provedeme za vás jak přípravu na STK, tak i její vyřízení na některé ze stanic v Brně včetně veškerých formalit.

Přivezte vůz k nám, my zkontrolujeme technický stav s ohledem na požadavky STK a následně vám sdělíme, jaké konkrétní technické problémy je třeba odstranit a jaká bude cena celého servisu, na jehož konci je bezproblémové obnovení STK vašeho vozu.

Nechte připravit své vozidlo na STK v Brně - ul. Vídeňská

Všichni motoristé to znají a jsou touto povinností vice či méně nadšení. V pravidelných intervalech přicházející technické kontroly vozidel – STK a emise. Jejich zdárné absolvování vyžaduje i zvýšený zájem majitelů o technický stav vozidel. Ne každý majitel má však čas řešit svépomoci tmelení karoserie či eliminovat důvody úniku provozních kapalin aj.

Autoservis AZM Brno vám nabízí kompletní kontroly, pneuservis, seřízení a opravy na vozidlech, která se mají na STK a emise dostavit. V rámci této služby jsou vozy prověřeny po stránce jednotlivých kategorií závad (lehké, střední a nebezpečné) a následně, po dohodě se zákazníkem, jsou opraveny a seřízeny. Přípravu a provedení kontroly zabezpečí náš autoservis. Pokud bezproblémová STK Brno, pak jedině u nás.

Mezi nejčastější problémy patří:

  • Nedostatky brzdového systému.
  • Únik provozních kapalin.
  • Nesprávné či ojeté pneu.
  • Problémy výfuku.
  • Problémy světel.
  • Zkorodovaná karoserie.

Veškeré výše uvedené problémy a nejen ty, vám před STK odstraníme. Výhodou je, že víme, jaký stav vozidlo musí mít, aby nemělo problém technickou na další období získat. Navíc vám dokážeme velmi přesně sdělit rozsah nutných prací na vozidle, resp. stanovíme cenu, které se držíme.

Problémy při STK bývají např. s deaktivovaným airbagem nebo s návinem pásů apod. Toto jsou věci, které je dobré nám dopředu oznámit, aby se mohlo zavčasu reagovat na daný stav a obratem vyřešit.

V rámci služby „příprava na STK Brno“ řešíme veškeré značky a typy vozidel bez rozdílu. Platí i pro motocykly, dodávky, nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje.

V případě zájmu o službu „příprava na STK Brno" nás neváhejte kontaktovat. Cenu přípravy na STK vám sdělíme telefonicky. Příprava na STK cena: volejte 739 957 410.

Příprava k STK Vídeňská Brno:

Email na STK Vídeňská: brno@autoservis-azm.cz
Adresa: Vídeňská 122, Brno
- ideálně, když se předem objednáte na STK kontrolu.

Na vaši návštěvnu se těší Autoservis AZM Brno.

---------------------

Proč u příprava na STK u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

--------------

Definice STK: Stanice technické kontroly zná pod zkratkou STK snad každý motorista. Tato zkratka se také používá pro samotný úkon, tedy „státní technickou kontrolu“ vozidel.  Podle zákona je nutné mít pro každé motorové vozidlo osvědčení o technické způsobilosti, a právě to můžete získat na certifikované stanici technické kontroly. Kromě technické způsobilosti či evidenční prohlídky vám na STK můžou změřit i emise nebo ověřit stav tachografů.

Tematická specifikace služby: STK Brno Vídeňská, STK Vídeňská Brno, příprava na STK Brno, příprava na STK cena, evidenční kontrola Brno.