-
-

Příprava na STK - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Připravíme vaše vozidlo na STK. Eliminujeme zásadní technické nedostatky, které jsou důvodem, proč vaše vozidlo nedosáhne obnovy STK. Službu „příprava na STK Brno“ chápeme komplexně. Pokud nemáte čas řešit prodloužení technické vašeho staršího vozu, pak provedeme za vás jak přípravu na STK, tak i její vyřízení na některé ze stanic v Brně včetně veškerých formalit.

Přivezte vůz k nám, my zkontrolujeme technický stav s ohledem na požadavky STK a následně vám sdělíme, jaké konkrétní technické problémy je třeba odstranit a jaká bude cena celého servisu, na jehož konci je bezproblémové obnovení STK vašeho vozu.

Nechte připravit své vozidlo na STK v Brně - ul. Vídeňská

Všichni motoristé to znají a jsou touto povinností vice či méně nadšení. V pravidelných intervalech přicházející technické kontroly vozidel – STK a emise. Jejich zdárné absolvování vyžaduje i zvýšený zájem majitelů o technický stav vozidel. Ne každý majitel má však čas řešit svépomoci tmelení karoserie či eliminovat důvody úniku provozních kapalin aj.

Autoservis AZM Brno vám nabízí kompletní kontroly, pneuservis, seřízení a opravy na vozidlech, která se mají na STK a emise dostavit. V rámci této služby jsou vozy prověřeny po stránce jednotlivých kategorií závad (lehké, střední a nebezpečné) a následně, po dohodě se zákazníkem, jsou opraveny a seřízeny. Přípravu a provedení kontroly zabezpečí náš autoservis. Pokud bezproblémová STK Brno, pak jedině u nás.

Mezi nejčastější problémy patří:

  • Nedostatky brzdového systému.
  • Únik provozních kapalin.
  • Nesprávné či ojeté pneu.
  • Problémy výfuku.
  • Problémy světel.
  • Zkorodovaná karoserie.

Veškeré výše uvedené problémy a nejen ty, vám před STK odstraníme. Výhodou je, že víme, jaký stav vozidlo musí mít, aby nemělo problém technickou na další období získat. Navíc vám dokážeme velmi přesně sdělit rozsah nutných prací na vozidle, resp. stanovíme cenu, které se držíme.

Problémy při STK bývají např. s deaktivovaným airbagem nebo s návinem pásů apod. Toto jsou věci, které je dobré nám dopředu oznámit, aby se mohlo zavčasu reagovat na daný stav a obratem vyřešit.

V rámci služby „příprava na STK Brno“ řešíme veškeré značky a typy vozidel bez rozdílu. Platí i pro motocykly, dodávky, nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje.

V případě zájmu o službu „příprava na STK Brno" nás neváhejte kontaktovat.

Příprava k STK Vídeňská Brno:

Email: brno@autoservis-azm.cz
Adresa: Vídeňská 122, Brno
- ideálně, když se předem objednáte na STK kontrolu.

Na vaši návštěvnu se těší Autoservis AZM Brno.