-
-

Test brzdové kapaliny - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Při každé kontrole, prohlídce či opravě brzd (kotouče, desky, čelisti,atd.), vám v našem autoservise AZM Brno provedeme test brzdové kapaliny a případně navrhneme její odbornou výměnu. Jedná se o poměrně levnou záležitost v poměru k značnému zvýšení vaší bezpečnosti.

Zjistěte cenu testu brzdové kapaliny - KONTAKTUJTE nás ZDE.

Brzdová kapalina je základní provozní náplní vašich motorových vozidel. Právě na ní záleží to, jestli auto nebo jiné motorové vozidlo včas a bezpečně zastaví. Nezanedbávejte její pravidelnou výměnu, ať předejdete problémům.

Výměnou již nevyhovující brzdové kapaliny se zabrání možnému selhání brzd, zvýší se tím účinnost brzd na požadovanou úroveň a zamezí se nadměrnému přehřívání brzd zejména v teplém počasí, kdy může dojít i k samovolnému zablokování kola. Proto si test brzdové kapaliny nechejte pravidelně provádět.

U testu brzdové kapaliny je třeba měřit množství vlhkosti pohlcené v dané kapalině. Běžně by se měla výměna brzdové kapaliny realizovat v intervalech cca 2-3 roky. Stejně tak je nutno pravidelně kontrolovat hladinu brzdové kapaliny. Tu si můžete doplnit sami a to dle typu brzdové kapaliny uvedené na víčku nádobky (běžný je typ dot5 nebo dot4).

Jde nám o vaši bezpečnost a pro jakékoliv servisní práce na brzdovém systému vozidla provádíme pouze za použití námi dodávaného materiálu a náhradních dílů! 

Nechejte si nezávazně nacenit testování brzdové kapaliny. Kontaktujte naše automechaniky.

Cena testu brzdové kapaliny

Jestliže máte zájem o test brzdové kapaliny, pak nás neváhejte kontaktovat. Cenu vám rádi sdělíme.

Standardní ceník autoservisu najdete zde.

Proč testovat brzdovou kapalinu u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno - váš specialista na výměnu brzdové kapaliny.

-------------------------

Tematická specifikace obsahu stránky: výměna brzdové kapaliny cena, výměna brzdové kapaliny Brno, test brzdové kapaliny.


Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.