-
-

Test brzdové kapaliny - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Při každé kontrole, prohlídce či opravě brzd (kotouče, desky, čelisti,atd.), vám v našem autoservise AZM Brno provedeme test brzdové kapaliny a případně navrhneme její odbornou výměnu. Jedná se o poměrně levnou záležitost v poměru k značnému zvýšení vaší bezpečnosti.

Zjistěte cenu testu brzdové kapaliny - KONTAKTUJTE nás ZDE.

Brzdová kapalina je základní provozní náplní vašich motorových vozidel. Právě na ní záleží to, jestli auto nebo jiné motorové vozidlo včas a bezpečně zastaví. Nezanedbávejte její pravidelnou výměnu, ať předejdete problémům.

Výměnou již nevyhovující brzdové kapaliny se zabrání možnému selhání brzd, zvýší se tím účinnost brzd na požadovanou úroveň a zamezí se nadměrnému přehřívání brzd zejména v teplém počasí, kdy může dojít i k samovolnému zablokování kola. Proto si test brzdové kapaliny nechejte pravidelně provádět.

U testu brzdové kapaliny je třeba měřit množství vlhkosti pohlcené v dané kapalině. Běžně by se měla výměna brzdové kapaliny realizovat v intervalech cca 2-3 roky. Stejně tak je nutno pravidelně kontrolovat hladinu brzdové kapaliny. Tu si můžete doplnit sami a to dle typu brzdové kapaliny uvedené na víčku nádobky (běžný je typ dot5 nebo dot4).

Jde nám o vaši bezpečnost a pro jakékoliv servisní práce na brzdovém systému vozidla provádíme pouze za použití námi dodávaného materiálu a náhradních dílů! 

Nechejte si nezávazně nacenit testování brzdové kapaliny. Kontaktujte naše automechaniky.

Proč testovat brzdovou kapalinu u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.