-
-

Výměna turbodmychadel - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna turbodmychadel, ač se to na první pohled nezdá, je velice náročná na pečlivost. Jedná se o jednu nejsložitějších operací na motoru vozidla a souvisí s ní spousta dalších úkonů, které je nutné provést, což se všude bohužel neděje.

Každé turbodmychadlo má svou předepsanou životnost. Ta je ovlivněna několika faktory. Výměna turbodmychadla se doporučuje v případě opotřebování ložisek, a to po dosažení cca 5-6 tis. motohodin.  Reálně se často stává, že pronikání oleje přes turbodmychadlo do plnícího potrubí přichází již při nájezdu cca 160 tis. km. V této situaci, kdy evidentně olej prolíná, musí být okamžitě provedena výměna turbodmychadla.


V našem autoservise AZM Brno se výměnou turbodmýchadel zabýváme již řadu let a máme s těmito servisními úkony značné zkušenosti. Šetřete svůj čas a nechte řešení na odbornících z našeho autoservisu. Zajistíme opravu turbodmýchadel.

Nezávazné nacenění výměny nebo opravy turbodmýchadla vám rádi obratem sdělíme. Kontaktujte nás.

Proč realizovat výměnu turbodmychadel u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost opravy turbodmychadel – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě turbodmychadel využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Na poptávku služby "opravy turbodmychadel Brno" a na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

------------------

Definice: Hlavním úkolem turbodmychadla je přeplňovat agregát vašeho automobilu, ať už má vznětový nebo spalovací motor. Pro představu si můžete turbodmychadlo představit jako kombinaci hřídele s kolem a turbíny, které vhání vzduch potřebný pro spalování paliva v motoru.

Tematické určení služby:výměna turbodmýchadel cena, výměna turbodmychadla Brno, výměna turba cena.