-
-

Výměna katalyzátoru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

V rámci služby „výměna katalyzátoru Brno“ řešíme veškeré běžné i specifické problémy katalyzátorů vašich vozů. V případě poruchy se snažíme katalyzátory vždy řádně diagnostikovat a zjistit pravou podstatu problému. Pokud naznáme, že je třeba jen katalyzátor vyměnit, pak obratem tento úkon provádím po předchozí dohodě s klientem. Náhradní katalyzátory je možno zakoupit přímo v našem autoservisu. Pokud máte zájem o službu „výměna katalyzátoru Brno“, pak nás kontaktujte. Sdělíme vám nezávazné nacenění.

 

Zajišťujeme:

  • Výměny katalyzátorů osobních automobilů.
  • Výměny katalyzátorů nákladních automobilů.
  • Výměny katalyzátorů stavební techniky.
  • Výměny katalyzátorů zemědělských strojů.

 

výměna katalyzátoru Brno
Výměna katalyzátoru v AZM Brno


Problémy katalyzátoru

Jestliže je třeba katalyzátor vyměnit, pak jste o tomto faktu u nových vozů spraveni signalizační kontrolkou. Více o životnosti katalyzátoru napoví diagnostika u mechanika.

Hlavní funkcí katalyzátoru je očištění spalin od škodlivých látek vzniklých během spalování paliva. I proto je tento díl sofistikovanější a tudíž i dražší v případě výměny. Výměna je doporučená vždy definicí servisní knížky daného vozu a běžně se uvádí životnost katalyzátoru na průměrných 200 tis. km. Poté je vhodné už neefektivní katalyzátor odborně vyměnit.

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni s velkou přesností odhadnout cenu výměny katalyzátoru, a především dokážeme již ze základního ohledání zjistit, jaké problémy auto vykazuje. Nemusíte tak předem platit za běžnou odbornou detekci problému.

AZM autoservis Brno disponuje moderní a především vysoce spolehlivou autodiagnostikou, zahrnující jak moderní mechanické nástroje detekce, tak i softwarové měření a vyhodnocování ve speciálních diagnostických programech.

Pracovníci AZM autoservisu Brno umí doporučit nejlepší řešení a vždy s nimi můžete prokonzultovat možné varianty realizace a odhadované ceny. Naše zákazníky neženeme do nejdražší opravy, hlavní je pro nás vaše spokojenost. Díky tomu se k nám budete pravidelně vracet, což je naším cílem.

Skladem máme různé druhy katalizátorů pro okamžitou výměnu.

Cena výměny katalizátoru

Jestliže máte zájem o výměnu katalizátoru, pak nás neváhejte kontaktovat. Cenu vám rádi sdělíme na vyžádání.

Standardní ceník autoservisu najdete zde.


Kontaktujte nás


AZMV autoopravna Brno
Vídeňská 122, Brno
Email: brno@autoservis-azm.cz
Telefon: +420 739 957 410

 

Proč provést výměnu katalyzátoru u AZM Brno?

Víme, jak poznat vadný katalizátor a hlavně ho opravit!

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

 

-----------------

Definice: Katalyzátor je součást vašeho auta, která slouží k redukci emisí výfukových plynů. Najdete ji ve výfukovém systému a ke své funkci potřebuje minimální teplotu 300°C. Díky chemickým reakcím, které probíhají během funkce katalyzátoru, se rozkládají škodlivé látky, které by jinak byly součástí plynů vycházejících z vašeho výfuku.

Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.