-
-

Výměna katalyzátoru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

V rámci služby „výměna katalyzátoru Brno“ řešíme veškeré běžné i specifické problémy katalyzátorů vašich vozů. V případě poruchy se snažíme katalyzátory vždy řádně diagnostikovat a zjistit pravou podstatu problému. Pokud naznáme, že je třeba jen katalyzátor vyměnit, pak obratem tento úkon provádím po předchozí dohodě s klientem. Náhradní katalyzátory je možno zakoupit přímo v našem autoservisu. Pokud máte zájem o službu „výměna katalyzátoru Brno“, pak nás kontaktujte. Sdělíme vám nezávazné nacenění.

 

Zajišťujeme:

  • Výměny katalyzátorů osobních automobilů.
  • Výměny katalyzátorů nákladních automobilů.
  • Výměny katalyzátorů stavební techniky.
  • Výměny katalyzátorů zemědělských strojů.

 

výměna katalyzátoru Brno
Výměna katalyzátoru v AZM Brno


Problémy katalyzátoru

Jestliže je třeba katalyzátor vyměnit, pak jste o tomto faktu u nových vozů spraveni signalizační kontrolkou. Více o životnosti katalyzátoru napoví diagnostika u mechanika.

Hlavní funkcí katalyzátoru je očištění spalin od škodlivých látek vzniklých během spalování paliva. I proto je tento díl sofistikovanější a tudíž i dražší v případě výměny. Výměna je doporučená vždy definicí servisní knížky daného vozu a běžně se uvádí životnost katalyzátoru na průměrných 200 tis. km. Poté je vhodné už neefektivní katalyzátor odborně vyměnit.

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni s velkou přesností odhadnout cenu výměny katalyzátoru, a především dokážeme již ze základního ohledání zjistit, jaké problémy auto vykazuje. Nemusíte tak předem platit za běžnou odbornou detekci problému.

AZM autoservis Brno disponuje moderní a především vysoce spolehlivou autodiagnostikou, zahrnující jak moderní mechanické nástroje detekce, tak i softwarové měření a vyhodnocování ve speciálních diagnostických programech.

Pracovníci AZM autoservisu Brno umí doporučit nejlepší řešení a vždy s nimi můžete prokonzultovat možné varianty realizace a odhadované ceny. Naše zákazníky neženeme do nejdražší opravy, hlavní je pro nás vaše spokojenost. Díky tomu se k nám budete pravidelně vracet, což je naším cílem.

Skladem máme různé druhy katalizátorů pro okamžitou výměnu.


Kontaktujte nás


AZMV autoopravna Brno
Vídeňská 122, Brno
Email: brno@autoservis-azm.cz
Telefon: +420 739 957 410

 

Proč provést výměnu katalyzátoru u AZM Brno?

Víme, jak poznat vadný katalizátor a hlavně ho opravit!

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

 

-----------------

Definice: Katalyzátor je součást vašeho auta, která slouží k redukci emisí výfukových plynů. Najdete ji ve výfukovém systému a ke své funkci potřebuje minimální teplotu 300°C. Díky chemickým reakcím, které probíhají během funkce katalyzátoru, se rozkládají škodlivé látky, které by jinak byly součástí plynů vycházejících z vašeho výfuku.