-
-

Výměna zapalovacích kabelů – AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

V rámci služby „výměna zapalovacích kabelů Brno“ řešíme veškeré úkony související s eliminací problémů zapalování vašeho vozu. V případě zapalovacích kabelů je nejběžnějším postupem jejich výměna. Pokud tento úkon nechcete řešit sami, nemáte čas se špinit nebo shánět nové zapalovací kabely, pak přivezte svůj vůz k nám do servisu a my vám zpravidla na počkání výměnu zapalovacích kabelů provedeme.

Výměna zapalovacích kabelů Brno
Výměna zapalovacích kabelů

Zajišťujeme:

  • Výměna zapalovacích kabelů a svíček osobních automobilů.
  • Výměna zapalovacích kabelů a svíček nákladních automobilů.
  • Výměna zapalovacích kabelů a svíček stavební techniky.
  • Výměna zapalovacích kabelů a svíček zemědělských strojů.

Ideální je provést výměnu zapalovacích kabelů v momentě, kdy máte problém se startováním a nepomůže výměna svíček, přičemž je startér v pořádku. Svíčky by se měly pravidelně měnit dle technické dokumentace daného vozu či specifikace výrobce svíček. Stejně tak jsou pro daný vůz definovány i limity pro doporučený moment výměny zapalovacích kabelů. Problémy zapalovacích kabelů či svíček jsou zpravidla doprovázeny nejen problémy se startováním, ale i záškuby v motoru při akceleraci. Pak je vhodné zkontrolovat, zda za problémy nejsou schovány právě zastaralé vysokonapěťové kabely nebo jejich koncovky.

Výměna kabeláže Brno
Výměna kabeláže

V rámci služby „výměna zapalovacích kabelů Brno“ nabízíme náhradní díly k zakoupení přímo v našem autoservisu. Kvalitní kabely více značek máme k dispozici. K zapalovacím kabelům je třeba koupit i silikonový gel, který je určen k izolaci vysokonapěťového vedení ve spojích.

 

 

Poptejte výměnu startovacích kabelů u nás, garantujeme vám maximální spokojenost.