-
-

Výměna, oprava alternátoru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Je logické, že startér slouží ke startování motoru. Otočíte klíčkem a startér následně umožní to, že se rozpohybuje motor. Startér dá tedy motoru tolik důležitý počáteční točivý moment.

V rámci služby „opravy alternátoru Brno“ řešíme veškeré běžné i specifické problémy alternátorů. Snažíme se alternátory vždy opravit, pokud však náročnost opravy přesahuje hodnotu nového alternátoru, pak přistupujeme po předchozí dohodě s klientem k úplné výměně alternátoru za nový. Náhradní alternátory je možno zakoupit přímo v našem autoservisu. Pokud máte zájem o službu „oprava alternátoru Brno“, pak nás kontaktujte. Sdělíme vám nezávazné nacenění.

Oprava alternátoru Brno
Oprava alternátoru

V rámci servisu alternátorů zajistíme:

  • Výměny a opravy alternátorů osobních automobilů.
  • Výměny a opravy alternátorů nákladních automobilů.
  • Výměny a opravy alternátorů stavební techniky.
  • Výměny a opravy alternátorů zemědělských strojů.

Cena opravy alternátoru

Cena opravy alternátoru nákladních a zemědělských strojů je o něco vyšší (s ohledem na náročnost úkonu), než je tomu u osobních a menších užitkových vozů. Každý alternátor je po opravě řádně odzkoušen pro následný provoz.

V rámci služby „výměna alternátoru Brno“ nabízíme náhradní díl nový (osvědčených značek) nebo repasovaný. Výběr necháváme na vašem uvážení.

Repase alternátoru cena: nezávazné nacenění 739 957 410.

Opravy alternátoru v Brně
Opravy alternátoru
Výměna alternátoru v Brně
Výměna alternátoru

Když alternátor nefunguje

Pokud alternátor nefunguje, pak nefunguje mechanismus vozu, který zajišťuje dobíjení baterie energií vznikající běžným pohybem vozu. Tato energie je měněna v elektrickou a využívána pro průběžné dobíjení baterie. Automobil pak nestartuje.

Nejprve je třeba změřit dobíjecí schopnost alternátoru pomocí přístrojů a případně vyloučit, zda se jedná o problém alternátoru nebo zda např. nezpůsobuje vybíjení jiný problém elektrických rozvodů.

Proč realizovat opravu alternátoru u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost opravy alternátoru – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě alternátoru využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka (repase alternátoru VS. nový alternátor).

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

 

Poptejte opravu/výměnu alternátoru právě u nás, budete maximálně spokojeni. To vám garantuje AZM, váš specialista na repase alternátoru Brno.

 

-------------------

Definice: Alternátoru se také jinak říká synchronní generátor. Alternátor je součástka, která přeměňuje mechanickou energii automobilu na energii elektrickou. To dokáže s využitím elektromagnetické indukce. Díky alternátoru dochází mimo jiné k neustálému dobíjení akumulátoru během jízdy.

Tematická specifikace služby: opravy alternátorů Brno, repase alternátoru, oprava alternátoru, výměna alternátoru, repase alternátoru cena, alternátor Brno, alternátor cena.