-
-

Výměna, oprava alternátoru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

V rámci služby „opravy alternátoru Brno“ řešíme veškeré běžné i specifické problémy alternátorů. Snažíme se alternátory vždy opravit, pokud však náročnost opravy přesahuje hodnotu nového alternátoru, pak přistupujeme po předchozí dohodě s klientem k úplné výměně alternátoru za nový. Náhradní alternátory je možno zakoupit přímo v našem autoservisu. Pokud máte zájem o službu „oprava alternátoru Brno“, pak nás kontaktujte. Sdělíme vám nezávazné nacenění.

Oprava alternátoru Brno
Oprava alternátoru

V rámci servisu alternátorů zajistíme:

  • Výměny a opravy alternátorů osobních automobilů.
  • Výměny a opravy alternátorů nákladních automobilů.
  • Výměny a opravy alternátorů stavební techniky.
  • Výměny a opravy alternátorů zemědělských strojů.

Cena opravy alternátoru nákladních a zemědělských strojů je o něco vyšší (s ohledem na náročnost úkonu), než je tomu u osobních a menších užitkových vozů. Každý alternátor je po opravě řádně odzkoušen pro následný provoz.

V rámci služby „výměna alternátoru Brno“ nabízíme náhradní díl nový (osvědčených značek) nebo repasovaný. Výběr necháváme na vašem uvážení.

Repase alternátoru cena: nezávazné nacenění 739 957 410.

Opravy alternátoru v Brně
Opravy alternátoru
Výměna alternátoru v Brně
Výměna alternátoru

Když alternátor nefunguje

Pokud alternátor nefunguje, pak nefunguje mechanismus vozu, který zajišťuje dobíjení baterie energií vznikající běžným pohybem vozu. Tato energie je měněna v elektrickou a využívána pro průběžné dobíjení baterie. Automobil pak nestartuje.

Nejprve je třeba změřit dobíjecí schopnost alternátoru pomocí přístrojů a případně vyloučit, zda se jedná o problém alternátoru nebo zda např. nezpůsobuje vybíjení jiný problém elektrických rozvodů.

Proč realizovat opravu alternátoru u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost opravy alternátoru – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému alternátoru využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka (repase alternátoru VS. nový alternátor). Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Poptejte výměnu startéru právě u nás, budete maximálně spokojeni. To vám garantuje AZM, váš specialista na repase alternátoru Brno.

 

-------------------

Tematická specifikace služby: opravy alternátorů Brno, repase alternátoru, oprava alternátoru, výměna alternátoru, repase alternátoru cena, alternátor Brno.