-
-

Výměna, oprava alternátoru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

V rámci služby „opravy alternátoru Brno“ řešíme veškeré běžné i specifické problémy alternátorů. Snažíme se alternátory vždy opravit, pokud však náročnost opravy přesahuje hodnotu nového alternátoru, pak přistupujeme po předchozí dohodě s klientem k úplné výměně alternátoru za nový. Náhradní alternátory je možno zakoupit přímo v našem autoservisu. Pokud máte zájem o službu „oprava alternátoru Brno“, pak nás kontaktujte. Sdělíme vám nezávazné nacenění.

Oprava alternátoru Brno
Oprava alternátoru

Zajišťujeme:

  • Výměny a opravy alternátorů osobních automobilů.
  • Výměny a opravy alternátorů nákladních automobilů.
  • Výměny a opravy alternátorů stavební techniky.
  • Výměny a opravy alternátorů zemědělských strojů.

Cena opravy alternátoru nákladních a zemědělských strojů je o něco vyšší (s ohledem na náročnost úkonu), než je tomu u osobních a menších užitkových vozů. Každý alternátor je po opravě řádně odzkoušen pro následný provoz.

V rámci služby „výměna alternátoru Brno“ nabízíme náhradní díl nový (osvědčených značek) nebo repasovaný. Výběr necháváme na vašem uvážení.

Opravy alternátoru v Brně
Opravy alternátoru
Výměna alternátoru v Brně
Výměna alternátoru

Když alternátor nefunguje

Pokud alternátor nefunguje, pak nefunguje mechanismus vozu, který zajišťuje dobíjení baterie energií vznikající běžným pohybem vozu. Tato energie je měněna v elektrickou a využívána pro průběžné dobíjení baterie. Automobil pak nestartuje.

Nejprve je třeba změřit dobíjecí schopnost alternátoru pomocí přístrojů a případně vyloučit, zda se jedná o problém alternátoru nebo zda např. nezpůsobuje vybíjení jiný problém elektrických rozvodů.

---------

Poptejte výměnu startéru právě u nás, budete maximálně spokojeni. To vám garantujeme.