-
-

Výměna oleje v převodovce – autoservis AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna oleje v převodovce
Výměna oleje v převodovce – AZM Brno

ajistíme pro vás výměnu oleje v převodovce – bez dlouhého čekání a za příznivou cenu. Ať už přijedete s jakoukoliv značkou vozu, v autoservisu AZM Brno jsme na výměnu oleje dokonale připraveni. Disponujeme moderním diagnostickým zařízením a speciálními přístroji k tomu určenými. Jako jedni z mála autoservisů v Brně provádíme taktéž výměnu oleje v automatické převodovce. Pokud vyžadujete profesionálně provedenou a garantovanou výměnu oleje v převodovce, pak se obraťte na autoservis AZM Brno. Naši zkušení mechanici se o výměnu oleje postarají, vy si mezitím dáte u nás kávu či jiný nápoj a spokojeně odjedete domů. V případě složitějších problémů s převodovkou, které se původně jevily jako pouhá výměna oleje, vám zajistíme odvoz domů a auto ponecháme na opravu v servise po nejkratší možnou dobu.

Aby převodovka bez problémů fungovala, potřebuje dostatek kvalitního oleje, který je nezbytný pro její snadné ovládání. Nehazardujte se „zdravím“ vašeho vozu a olej v převodovce měňte pravidelně dle pokynů výrobce, neboť pravidelná výměna oleje v převodovce je logicky mnohem méně nákladná, než její oprava či kompletní výměna.

Nejčastější servisované značky vozidel

  • výměna oleje převodovky vozů Fiat (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Škoda (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Hyundai (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Mazda (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů VW (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Ford (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Opel (servis Brno),
  • aj.

Vždy plníme olejem předepsaného typu pro daný vůz, přičemž vybíráme ty nejkvalitnější dle našich zkušeností.

Provádíme nejen tzv. malý servis, kdy se vymění starý olej za nový, ale také velký servis převodovky, kdy se navíc ještě provádí kompletní demontáž olejové vany, výměna filtru, těsnění a pročištění olejového chladiče.

Jak často měnit olej v převodovce?

Otázka "jak často měnit olej v převodovce" napadá majitelé aut opakovaně. Dá se říci, že u starší převodovky se doporučuje měnit olej každých +-30 000 km, u novějších převodovek se pak olej mění vždy při najetí +-60 000 km. Přičemž intervaly se zkracují s ohledem na celkovou délku provozu vašeho vozu. Vhodnější je však řešit tyto intervaly po dohodě s odborníkem nebo na základě doporučení výrobce daného vozu. Rozhodně by k výměně oleje mělo docházet pravidelně, neboť se tím prodlouží jeho životnost.

Nechejte si vyměnit olej v převodovce od našich zkušených mechaniků. Garantujeme vám maximální spokojenost a výhodnou cenu. Nechte si od nás sdělit nezávazné nacenění. Kontaktujte naše mechaniky.

Proč provést výměnu oleje v převodovce u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost výměny oleje v převodovce – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému převodovky využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

------------

Tematické určení služby: výměna oleje Brno ceník, výměna oleje v převodovce, výměna oleje převodovky Brno, výměna oleje převodovka, výměna oleje Brno, výměna oleje cena, jak často měnit olej v převodovce.