-
-

Výměna oleje v převodovce – autoservis AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna oleje v převodovce
Výměna oleje v převodovce – AZM Brno

ajistíme pro vás výměnu oleje v převodovce – bez dlouhého čekání a za příznivou cenu. Ať už přijedete s jakoukoliv značkou vozu, v autoservisu AZM Brno jsme na výměnu oleje dokonale připraveni. Disponujeme moderním diagnostickým zařízením a speciálními přístroji k tomu určenými. Jako jedni z mála autoservisů v Brně provádíme taktéž výměnu oleje v automatické převodovce. Pokud vyžadujete profesionálně provedenou a garantovanou výměnu oleje v převodovce, pak se obraťte na autoservis AZM Brno. Naši zkušení mechanici se o výměnu oleje postarají, vy si mezitím dáte u nás kávu či jiný nápoj a spokojeně odjedete domů. V případě složitějších problémů s převodovkou, které se původně jevily jako pouhá výměna oleje, vám zajistíme odvoz domů a auto ponecháme na opravu v servise po nejkratší možnou dobu.

Aby převodovka bez problémů fungovala, potřebuje dostatek kvalitního oleje, který je nezbytný pro její snadné ovládání. Nehazardujte se „zdravím“ vašeho vozu a olej v převodovce měňte pravidelně dle pokynů výrobce, neboť pravidelná výměna oleje v převodovce je logicky mnohem méně nákladná, než její oprava či kompletní výměna.

Nejčastější servisované značky vozidel

  • výměna oleje převodovky vozů Fiat (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Škoda (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Hyundai (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Mazda (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů VW (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Ford (servis Brno),
  • výměna oleje převodovky vozů Opel (servis Brno),
  • aj.

Vždy plníme olejem předepsaného typu pro daný vůz, přičemž vybíráme ty nejkvalitnější dle našich zkušeností.

Provádíme nejen tzv. malý servis, kdy se vymění starý olej za nový, ale také velký servis převodovky, kdy se navíc ještě provádí kompletní demontáž olejové vany, výměna filtru, těsnění a pročištění olejového chladiče.

Jak často měnit olej v převodovce?

Dá se říci, že u starší převodovky se doporučuje měnit olej každých +-30 000 km, u novějších převodovek se pak olej mění vždy při najetí +-60 000 km. Přičemž intervaly se zkracují s ohledem na celkovou délku provozu vašeho vozu. Vhodnější je však řešit tyto intervaly po dohodě s odborníkem nebo na základě doporučení výrobce daného vozu. Rozhodně by k výměně oleje mělo docházet pravidelně, neboť se tím prodlouží jeho životnost.

Nechejte si vyměnit olej v převodovce od našich zkušených mechaniků. Garantujeme vám maximální spokojenost a výhodnou cenu. Nechte si od nás sdělit nezávazné nacenění.