-
-

Výměna rozvodů

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna rozvodů Brno
Výměna rozvodů

Nabízíme vám služby související s opravou, resp. výměnou rozvodů pro váš vůz. Výměnu rozvodů poskytujeme pro jakékoliv značky a typy automobilů. Ať už se jedná o výměnu rozvodů po havárii nebo konkrétní poruše, nebo o preventivní výměnu rozvodů dle doporučení výrobce vozu, jsme připraveni pro vás tuto záležitost bezodkladně vyřešit. Spolehněte se na naši odbornost a dlouholeté zkušenosti, které v rámci služby „výměna rozvodů Brno“ poskytneme našim zákazníkům

  • Výměna rozvodů pro osobní vozy.
  • Výměna rozvodů pro nákladní automobily.
  • Výměna rozvodů pro motocykly.
  • Výměna rozvodů pro zemědělské stroje.

Cena výměny rozvodů

Níže uvedená cena je orientační. Skutečná cena se stanovuje na základě typu vozu, použitých dílů, rozsahu opravy…

  • Výměna rozvodů 1750 Kč

Výměna rozvodů je nezbytnou součástí provozu každého vozu. Rozvody mají svou životnost a po určité době je třeba je kompletně vyměnit z důvodu opotřebení. Mělo by se tak dít dle údajů definovaných výrobcem vozu. Nešetřete na výměně rozvodů, neboť celá situace může vyeskalovat například k poškození motoru. Nenechte rozvodový řemen prasknout! Nejčastěji bývá poškozen vytékajícími kapalinami (olej, palivo) nebo prostě stářím.

Funkce rozvodového řemene:

  • otáčení klikové a váčkové hřídele
  • pohánění vodního čerpadla u naftových motorů

Kdy vyměnit rozvody automobilu

Existují řetězové a řemenové rozvody. U řetězových rozvodů (především BMW) je výměna rozvodů poněkud složitější, než u řemenových rozvodů. Doporučuje se provést výměnu rozvodů do max. 200 kilometrů. U řemenových rozvodů je pravidlo kontroly do max. 160 kilometrů pro diesly, a do max. 180 kilometrů se musí měnit rozvody u benzínových vozů.

Proč řešit výměnu rozvodů u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení výměny rozvodů provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem. 

Máte-li zájem o službu „výměna rozvodů Brno“ naším autoservisem, pak nás obratem kontaktujte. Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

 

Kontakt na servis AZM Brno

Telefon 1:  +420 739 957 410
Telefon 2:  +420 734 747 992
Email: brno@autoservis-azm.cz
Adresa: Vídeňská 122, Brno

Autoservis/pneuservis se nachází v areálu střeženém 24 hod. každý den = Naprostá bezpečnost pro vaše vozidlo v našem autoservisu.

---------------

Tematická specifikace obsahu stránky: výměna rozvodů Brno, nové rozvody auta, výměna rozvodů cena, výměna rozvodů ceník.

Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.