-
-

Výměna rozvodů

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna rozvodů Brno
Výměna rozvodů

Nabízíme vám služby související s opravou, resp. výměnou rozvodů pro váš vůz. Výměnu rozvodů poskytujeme pro jakékoliv značky a typy automobilů. Ať už se jedná o výměnu rozvodů po havárii nebo konkrétní poruše, nebo o preventivní výměnu rozvodů dle doporučení výrobce vozu, jsme připraveni pro vás tuto záležitost bezodkladně vyřešit. Spolehněte se na naši odbornost a dlouholeté zkušenosti, které v rámci služby „výměna rozvodů Brno“ poskytneme našim zákazníkům

  • Výměna rozvodů pro osobní vozy.
  • Výměna rozvodů pro nákladní automobily.
  • Výměna rozvodů pro motocykly.
  • Výměna rozvodů pro zemědělské stroje.

Cena výměny rozvodů

Níže uvedená cena je orientační. Skutečná cena se stanovuje na základě typu vozu, použitých dílů, rozsahu opravy…

  • Výměna rozvodů 1750 Kč

Výměna rozvodů je nezbytnou součástí provozu každého vozu. Rozvody mají svou životnost a po určité době je třeba je kompletně vyměnit z důvodu opotřebení. Mělo by se tak dít dle údajů definovaných výrobcem vozu. Nešetřete na výměně rozvodů, neboť celá situace může vyeskalovat například k poškození motoru. Nenechte rozvodový řemen prasknout! Nejčastěji bývá poškozen vytékajícími kapalinami (olej, palivo) nebo prostě stářím.

Funkce rozvodového řemene:

  • otáčení klikové a váčkové hřídele
  • pohánění vodního čerpadla u naftových motorů

Kdy vyměnit rozvody automobilu

Existují řetězové a řemenové rozvody. U řetězových rozvodů (především BMW) je výměna rozvodů poněkud složitější, než u řemenových rozvodů. Doporučuje se provést výměnu rozvodů do max. 200 kilometrů. U řemenových rozvodů je pravidlo kontroly do max. 160 kilometrů pro diesly, a do max. 180 kilometrů pro benzínové vozy.

Proč řešit výměnu rozvodů u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Máte-li zájem o službu „výměna rozvodů Brno“ naším autoservisem, pak nás obratem kontaktujte. Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.