-
-

Oprava výfuku – autoservis AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Oprava výfuku Brno
Oprava výfuku v AZM Brno

Zlobí vás příliš hlučný výfuk? Máte evidentní problémy s výfukovým systémem vašeho vozu a potřebujete je akutně řešit? Nabízíme vám dílčí opravy i kompletní výměny výfuků vašeho vozu (na značce a modelu nezáleží) za velmi výhodné ceny. Kontaktujte zkušené mechaniky z autoservisu AZM Brno, kteří neprodleně zajistí opravu vašeho výfuku.

Cena opravy výfuku

Montáž i opravy výfuků zajišťujeme zpravidla na počkání, přičemž úkon může trvat 0,5 – 2 hodiny. V ojedinělých případech, kdy se jedná o složitější problém, může být doba opravy delší. Cenu opravy výfuku (výměna výfuku cena) stanovujeme dle náročnosti, tj. dle času strávenému při řešení problému s výfukem.

Nejčastěji řešené značky vozidel

 • výměna nebo oprava výfuku vozů Opel (servis Brno),
 • výměna nebo oprava výfuku vozů Mazda (servis Brno),
 • výměna nebo oprava výfuku vozů Škoda (servis Brno),
 • výměna nebo oprava výfuku vozů Fiat (servis Brno),
 • výměna nebo oprava výfuku vozů Ford (servis Brno),
 • výměna nebo oprava výfuku vozů VW (servis Brno),
 • výměna nebo oprava výfuku vozů Hyundai (servis Brno),
 • výměna nebo oprava výfuku vozů Toyota (servis Brno),
 • a jiné.

Většina problémů výfuku vzniká na základě koroze tlumičů výfuků, ale samozřejmě existuje mnohem více důvodů pro opravy výfuků. Záleží na stáří vozidla a péči o něj.

Často je třeba také měnit pružné komponenty výfukového systému, což jsou tzv. vlnovce či pletence. Vlnovec výfuku je velmi důležitou součástí, neboť zabraňuje přenášení vibrací výfuku, a tudíž prodlužuje životnost výfuku.

Pokud si budete přát a bude to možné, provedeme opravu výfuku formou svařování, v opačném případě bude třeba vyměnit starý výfuk za nový. V rámci služby "výměna výfuků Brno" používáme repasované i originální značkové výfukové díly. Záleží, kterou finanční cestou se chcete při výměně výfuku vydat.

Jak poznat problematický výfuk?

Nejčastějšími indiciemi vedoucími k závěru, že váš výfuk je třeba opravit, jsou:

 • nadměrná spotřeba paliva oproti dosavadní běžné zvyklosti,
 • hlučnost automobilu,
 • skřípavé zvuky a klepání v podvozku,
 • snížení výkonu oproti dosavadním běžným hodnotám.

Ideální je, pokud pravidelně výfukový systém kontrolujete, neboť např. uvolněný výfuk často vede k rozsáhlejšímu poničení vozu, ať se jedná o poškozený podvozek nebo proraženou nádrž. 

Nechejte si nezávazně nacenit opravu výfuku. Cena zavaření výfuku vám bude sdělena na základě specifikace v rámci poptávky. Kontaktujte naše automechaniky, sdělí vám cenu opravy výfuku.

Proč realizovat opravu výfuku u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav nebo výměny výfuku provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita a preciznost služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno. Váš specialista na opravy výfuků. Prasklý nebo uvolněný výfuk už vás nebude zlobit. Svěřte se do naší péče. Odborná oprava výfuků Brno - volejte hned.

------------------

Tuto službu lidé hledají přes výrazy: uvolněný výfuk, výměna vlnovce cena, výměna výfuku, výměna výfuku cena, výměna výfuku Brno, oprava výfuku Brno.