-
-

Výměna oleje v automatu – AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna oleje v automatu
Výměna oleje v automatické převodovce

Provádíme výměnu oleje v automatické převodovce pro klienty z Brna a okolí. Zkušený tým našich automechaniků s pomocí moderních servisních postupů a speciálních přístrojů dokáže vyměnit olej a pročistit převodovku za velmi krátkou dobu. Navíc za cenu, která vás mile překvapí. Služba „výměna oleje v automatu“, jak ji u nás nazýváme, je prováděna komplexně, tj. včetně dodávky nového kvalitního oleje. Pokud chcete nezávazně nacenit výměnu oleje v automatu, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Jak jistě sami tušíte, úkon výměny oleje v automatické převodovce není běžnou opravou, na kterou si troufne i laik. S převodovkami máme dlouholeté zkušenosti, proto nechte tuto záležitost na našich profesionálech. Velmi detailně se orientujeme v  technických parametrech jednotlivých značek vozů. Díky tomu dokážeme bez problému realizovat výměnu oleje v automatu libovolného vozu.

Opotřebovaný olej, který ztratil své vlastnosti, je nejčastějším zdrojem problémů s automatickou převodovkou. Proto by se měl cca za každých 50-70 tis. najetých km měnit. Finančně vás vyjde mnohem levněji vyměnit olej, než opravovat zničenou převodovku. Při neodborné či laické výměně oleje v automatu se často stává, že bez průplachu a kompletního vyčerpání starého oleje se smíchá s původním a jste tam, kde před výměnou. Někdy zbytky starého oleje zanechaného v systému převodovky dělají až 40 % objemu. Právě proto se doporučuje přenechat tento úkon čistě na profesionálech, kteří mají pro kompletní vyčištění automatické převodovky potřebné nástroje a know-how.

Jak probíhá výměna oleje v automatu?

Na základě vstupní diagnostiky zjistíme rozsah případných problémů převodovky. Následuje vypuštění oleje a proplach systému převodovky profesionálním zařízením určeným pro daný účel. Díky tomu se odstraní maximum starého oleje a zároveň veškeré usazené nečistoty. Poté se vymění filtr a následuje doplnění nového oleje do předepsané hladiny dle technické specifikace vozidla.

Výměna oleje - automat
Výměna oleje v motoru

Zde najdete informace o ceně výměny oleje v automatické převodovce. Cena výměny oleje automatu se stanovuje podle konkrétní značky a typu vozidla.

Nejčastěji realizované:

  • Výměna oleje v automatu vozů Škoda.

  • Výměna oleje v automatu vozů Audi.

  • Výměna oleje v automatu vozů BMW.

  • Výměna oleje v automatu vozů VW.

  • Výměna oleje v automatu vozů Ford.

Nechejte si zpracovat nezávazné nacenění výměny oleje v automatu. Kontaktujte nás.