-
-

Výměna oleje v automatu – AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna oleje v automatu
Výměna oleje v automatické převodovce

Provádíme výměnu oleje v automatické převodovce pro klienty z Brna a okolí. Zkušený tým našich automechaniků s pomocí moderních servisních postupů a speciálních přístrojů dokáže vyměnit olej a pročistit převodovku za velmi krátkou dobu. Navíc za cenu, která vás mile překvapí. Služba „výměna oleje v automatu“, jak ji u nás nazýváme, je prováděna komplexně, tj. včetně dodávky nového kvalitního oleje. Pokud chcete nezávazně nacenit výměnu oleje v automatu, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Jak jistě sami tušíte, úkon výměny oleje v automatické převodovce není běžnou opravou, na kterou si troufne i laik. S převodovkami máme dlouholeté zkušenosti, proto nechte tuto záležitost na našich profesionálech. Velmi detailně se orientujeme v  technických parametrech jednotlivých značek vozů. Díky tomu dokážeme bez problému realizovat výměnu oleje v automatu libovolného vozu.

Opotřebovaný olej, který ztratil své vlastnosti, je nejčastějším zdrojem problémů s automatickou převodovkou. Proto by se měl cca za každých 50-70 tis. najetých km měnit. Finančně vás vyjde mnohem levněji vyměnit olej, než opravovat zničenou převodovku. Při neodborné či laické výměně oleje v automatu se často stává, že bez průplachu a kompletního vyčerpání starého oleje se smíchá s původním a jste tam, kde před výměnou. Někdy zbytky starého oleje zanechaného v systému převodovky dělají až 40 % objemu. Právě proto se doporučuje přenechat tento úkon čistě na profesionálech, kteří mají pro kompletní vyčištění automatické převodovky potřebné nástroje a know-how.

Jak probíhá výměna oleje v automatu?

Na základě vstupní diagnostiky zjistíme rozsah případných problémů převodovky. Následuje vypuštění oleje a proplach systému převodovky profesionálním zařízením určeným pro daný účel. Díky tomu se odstraní maximum starého oleje a zároveň veškeré usazené nečistoty. Poté se vymění filtr a následuje doplnění nového oleje do předepsané hladiny dle technické specifikace vozidla.

Výměna oleje - automat
Výměna oleje v motoru

Zde najdete informace o ceně výměny oleje v automatické převodovce. Cena výměny oleje automatu se stanovuje podle konkrétní značky a typu vozidla.

Nejčastěji realizované:

  • Výměna oleje v automatické převodovce vozů Škoda.

  • Výměna oleje v automatické převodovce vozů Audi.

  • Výměna oleje v automatické převodovce vozů BMW.

  • Výměna oleje v automatické převodovce vozů VW.

  • Výměna oleje v automatické převodovce vozů Ford.

  • Výměna oleje v automatické převodovce Mercedes.
  • .......a dalších značkách vozů.

Nechejte si zpracovat nezávazné nacenění výměny oleje v automatu. Kontaktujte náš autoservis AZN Brno.

Proč provést výměnu oleje v automatické převodovce u nás?

Dostupná cena výměny oleje v převodovce – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací výměny oleje v automatu vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost výměny oleje v automatu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Preciznost a profesionalita – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup k zákazníkům - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno - specialista na výměnu oleje v automatické převodovce.

 -----------------

Tematická specifikace služby: výměna oleje v automatu, výměn oleje v automatické převodovce, výměna oleje dsg 6 cena, výměna oleje v automatické převodovce cena, výměna oleje v převodovce Brno, výměna oleje v převodovce cena.