-
-

Oprava klimakompresoru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Oprava klimakompresoru Brno
Funkční klimatizace je základ

Provádíme službu „oprava klimakompresoru Brno“, resp. výměnu klimakompresoru za nový, který u nás nakupíte za výhodnou cenu. Opravujeme klimakompresory všech běžných značek a typů vozů. V určitých případech je vhodnější oprava klimakompresoru, zpravidla se však po uvážení přistupuje k jeho kompletní výměně, neboť je tato varianta levnější s ohledem na vynaložený čas opravy původního kompresoru klimatizace. V případě, že se chcete nezávazně informovat na cenu služby "oprava klimakompresoru Brno", pak nás neváhejte kontaktovat.

Jestliže u nás poptáváte službu „oprava klimakompresoru Brno“, informujte nás o značce i typu vozidla a o roku výroby. Velmi rádi vám obratem sdělíme cenu opravy. Taktéž je ideální, pokud rovnou detekujeme typ klimakompresoru, tj. dle spínání a rozpínání chlazení. Jedná se o 2 základní typy: stáloběžný (se stálým převodem bez spojky) a spojkový (s elektromechanickou spojkou).

To, že máte porouchaný klimakompresor, poznáte většinou tak, že vnímáte zvýšenou hlučnost klimatizace, téměř nulovou funkci chlazení a také paměť řídicí jednotky hlásí chybu této komponenty.

Oprava klimakompresoru Brno
Oprava klimakompresoru – AZM Brno

Jelikož jsou klimakompresory v rámci fungování klimatizace hodně namáhaným komponentem, dochází u nich k častým poruchám. V případě opravy klimakompresoru je nutné dopodrobna znát jejích technologické složení, protože se nejedná o zrovna jednoduchý mechanismus. Pokud technologii znáte, oprava se dá označit za jednoduchou. Je třeba dbát na správné mazání kompresoru.

Oprava klimakompresoru předpokládá důkladné vyčištění zařízení a hlavně vyměnění vysoušeče klimatizace. Nejproblematičtějšími částmi jsou ucpávka, cívka, ložisko, řemenice, přítlačný kotouč nebo o-kroužek.

Nejčastější značky měněných klimakompresorů: Denso, York, Sanden, Doowon, Halla, Panasonic, Harrison, Visteon, Bock, GM USA, Seiko Seiki, Calsonic, Bosch, Scroll.

Ozvěte se nám, službu "oprava klimakompresoru Brno" poskytujeme za přijatelné ceny.

Nechejte si nezávazně nacenit repaci klimakompresoru. Kontaktujte naše automechaniky.

Proč zadat opravu opravu klimakompresoru u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu klimakompresoru – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému s klimakompresorem využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka (repase kompresoru klimatizace VS. nový klimakompresor). Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

-------------
Definice: Nejdůležitější složkou klimatizačního systému v automobilu je klimakompresor. Jeho úkolem je stlačovat chladicí kapalinu a zajistit cirkulaci chladiva celou autoklimatizací. Bez správného fungování klimakompresoru se automobilová klimatizace neobejde.

Tematická specifikace služby: repase kompresoru klimatizace, oprava klimakompresoru Brno, klimakompresor Brno, oprava kompresoru klimatizace auta, repase klimakompresoru.