-
-

Oprava klimakompresoru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Oprava klimakompresoru Brno
Funkční klimatizace je základ

Provádíme službu „oprava klimakompresoru Brno“, resp. výměnu klimakompresoru za nový, který u nás nakupíte za výhodnou cenu. Opravujeme klimakompresory všech běžných značek a typů vozů. V určitých případech je vhodnější oprava klimakompresoru, zpravidla se však po uvážení přistupuje k jeho kompletní výměně, neboť je tato varianta levnější s ohledem na vynaložený čas opravy původního kompresoru klimatizace. V případě, že se chcete nezávazně informovat na cenu služby "oprava klimakompresoru Brno", pak nás neváhejte kontaktovat.

Jestliže u nás poptáváte službu „oprava klimakompresoru Brno“, informujte nás o značce i typu vozidla a o roku výroby. Velmi rádi vám obratem sdělíme cenu opravy. Taktéž je ideální, pokud rovnou detekujeme typ klimakompresoru, tj. dle spínání a rozpínání chlazení. Jedná se o 2 základní typy: stáloběžný (se stálým převodem bez spojky) a spojkový (s elektromechanickou spojkou).

To, že máte porouchaný klimakompresor, poznáte většinou tak, že vnímáte zvýšenou hlučnost klimatizace, téměř nulovou funkci chlazení a také paměť řídicí jednotky hlásí chybu této komponenty.

Oprava klimakompresoru Brno
Oprava klimakompresoru – AZM Brno

Jelikož jsou klimakompresory v rámci fungování klimatizace hodně namáhaným komponentem, dochází u nich k častým poruchám. V případě opravy klimakompresoru je nutné dopodrobna znát jejích technologické složení, protože se nejedná o zrovna jednoduchý mechanismus. Pokud technologii znáte, oprava se dá označit za jednoduchou. Je třeba dbát na správné mazání kompresoru.

Oprava klimakompresoru předpokládá důkladné vyčištění zařízení a hlavně vyměnění vysoušeče klimatizace. Nejproblematičtějšími částmi jsou ucpávka, cívka, ložisko, řemenice, přítlačný kotouč nebo o-kroužek.

Nejčastější značky měněných klimakompresorů: Denso, York, Sanden, Doowon, Halla, Panasonic, Harrison, Visteon, Bock, GM USA, Seiko Seiki, Calsonic, Bosch, Scroll.

Ozvěte se nám, službu "oprava klimakompresoru Brno" poskytujeme za přijatelné ceny.

Nechejte si nezávazně nacenit repaci klimakompresoru. Kontaktujte naše automechaniky.