-
-

Instalace, údržba nebo oprava autoelektriky – AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Bezproblémový provoz automobilů dnešní doby je závislý na dokonalém stavu elektroinstalace, funkční řídicí jednotce a všech souvisejících elektrických elementech vozu, které pomáhají k bezpečné a pohodlné jízdě. Poruchy a problémové fungování vozu pramení v mnoha případech ze špatné elektroinstalace. Čím starší vůz je, tím více problémů s jeho věkem přichází, což je logické.

Provádíme odborné servisní služby spojené s opravou autoelektriky. Disponujeme dostatkem náhradních dílů, které můžete zakoupit jako repasované nebo zcela nové (záleží na vašem rozhodnutí, kterou cenovou variantu preferujete). Mnoho servisů nutí okamžitý nákup nového dílu, my jsme ochotní původní díl opravit, pokud je to účelné a finančně vhodné z pohledu zákazníka.

Službu „oprava autoelektriky Brno“ realizují školení autoelektrikáři s dlouholetou praxí. Díky svým zkušenostem mají velmi dobrý odhad při diagnostice závady. Navíc ke složitějšímu vyhodnocování problémů používají expertní diagnostickou techniku (VAS, VAG, TSPro aj.) a programové počítačové vyhodnocování. Máme stálý tým specializující se na opravy autoelektriky.

V případě zájmu o servis elektroinstalace a opravy elektroniky vašeho automobilu nás nezávazně poptejte.

Poskytneme kompletní servis autoelektriky

Řešíme dílčí i generální opravy a výměny autoelektroinstalace. Díky moderním diagnostickým přístrojům dokážeme velmi efektivně najít lokální problém a provést jeho okamžité odstranění. Na typu, modelu ani stáří vozu nezáleží. Elektroinstalace a elektrické systémy fungují ve všech vozidlech na stejných principech. Zkušení autoelektrikáři z AZM Brno si dokáží poradit s jakoukoliv závadou.

 • Oprava autoelektriky osobních automobilů.
 • Oprava autoelektriky nákladních automobilů.
 • Oprava autoelektriky motorek.
 • Oprava autoelektriky stavební techniky.
 • Oprava autoelektriky zemědělských strojů.

Nejčastější důvody problémů s elektroinstalací automobilů jsou spojeny s mechanickým poškozením kabeláže či zařízení, s vlhkostí nebo s přepětím. Výsledkem jsou:

 • Zkraty elektroinstalace.
 • Přetrhané nebo poškozené kabely.
 • Nefunkční elektrické díly.
 • Zničené pojistky
 • Aj.
Oprava autoelektriky Brno
Oprava autoelektriky

Oprava autoelektriky – cena

Cena se stanovuje dle rozsahu problému a nutnosti výměny dílů. Ideálně, pokud se se svým vozem u nás nezávazně zastavíte, provedeme rychlou diagnsotiku, prodiskutujeme nedostatek a zkušený autoelektrikář vám dokáže popsat rozsah prací i odpovídající cenu realizace. Pokud jste si jisti charakterem problému, můžete nám i zavolat, rádi s vámi cenu opravy autoelektriky vykomunikujeme.

Nejčastější realizace

 1. Oprava alternátoru (Brno).
 2. Oprava startéru (Brno).
 3. Výměna autobaterie (Brno).
 4. Oprava autorádia (Brno).
 5. Oprava zapalování (Brno).
 6. Oprava senzoru a spínače (Brno).
 7. Montáž handsfree (Brno).
 8. Montáž zabezpečení (alarmy, centrální zamykání, imobilizéry).
 9. Servis řídicích jednotek (Brno).
 10. Servis tempomatu (Brno).
 11. Opravy elektrického řízení topení a klimatizace (Brno).
 12. Kompletní servis světel (Brno).
 13. Opravy veškerých elektrických autodílů (Brno).

Zavolejte v momentě jakékoliv elektrické závady na voze. Nefunguje vám centrální zamykání, elektrické ovládání oken, elektrické vstřikování vozu? Problémy s lambda sondou, snímačem otáček, váhou vzduchu, snímačem polohy hřídele apod. Se vším si poradíme.

Provádíme také dílčí opravy autoelektroniky. Jedná se o elektronické vybavení automobilů, tj. například hudební přehrávače a rádia, reproduktory, integrované obrazovky apod. Elektronická zařízení ve voze mohou velmi brzy vykazovat problémy, protože se jedná o spotřební autoelektroniku. Pokud chcete opravit elektroniku auta, kontaktujte nás.

Nechejte si nezávazně nacenit opravu autoelektriky. Kontaktujte naše automechaniky. Poskytujeme kompeltní servis "autoelektro Brno".