-
-

Výměna a oprava brzd – autoservis AZM Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Výměna a oprava brzd Brno
Výměna a oprava brzd – AZM Brno

Nabízíme vám odborné služby výměny a opravy brzd vašeho automobilu. Brzdy jsou velmi důležitou součástí vozu a jejich 100 % funkčnost je základem bezpečné jízdy pro vás i ostatní účastníky provozu. Proto nepodceňujte stav vašich brzd a raději se k nám objednejte na detailní diagnostiku brzdového systému vašeho vozu. Výměnu brzd i jejich opravu provádíme za přijatelné ceny a především rychle bez zbytečného čekání. Pokud hledáte specialistu na opravu brzd, pak navštivte autoservis AZM Brno. Kontaktujte nás.

Využijte našich dlouholetých zkušeností a především vynikající zručnosti našich vyškolených mechaniků. Brzdy vám opravíme opravdu precizně, neboť mame k dispozici prvotřídní diagnostická zařízení pro odhalení sebemenších problémů vašeho brzdového systému. Zodpovědnost našich mechaniků při opravě brzd je enormní – nic nenechají náhodě a vše řádně prověří.

Většina běžných oprav brzd souvisí s výměnou brzdových destiček, které jeví známky vysokého opotřebení. V případě této opravy se jedná zpravidla o nízkou cenu. Daleko vyšší náklady jsou spojeny s opravou brzd, kdy se řeší výměna brzdového kotouče či bubnu. Dalším občasným problémem vedoucím k nutnosti navštívit autoservis jsou narušená brzdová vedení například z důvodu koroze či manuálního poškození.

Zajišťujeme

 • opravy a výměny bubnových brzd (autoservis Brno),
 • výměny a opravy kotoučových brzd (autoservis Brno).

Opravy a výměny brzd řešíme pro naše zákazníky téměř každý den. Doporučíme jim nejvhodnější způsob opravy, upozorníme na důvod problému a také předběžně s velkou přesností dokážeme odhadnout cenu opravy, takže zákazník zná hranici finančních nákladů na opravu brzd. Při výměně brzd montujeme náhradní díly, o kterých ze zkušenosti víme, že mají vynikající vlastnosti a především dlouhou životnost a odolnost.

Naše nejčastější realizace:

 • výměna a oprava brzd vozů Škoda,
 • výměna a oprava brzd vozů Peugeot,
 • výměna a oprava brzd vozů Opel,
 • výměna a oprava brzd vozů VW,
 • výměna a oprava brzd vozů Audi,
 • výměna a oprava brzd vozů Hyundai,
 • výměna a oprava brzd vozů Ford,
 • aj.

Kdy nás kontaktovat?

Příznaky poškození brzdového systému vašeho vozu:

 1. Vibrace volantu během jízdy, při brzdění se chvěje.
 2. Při došlapu na brzdu vozidlo zpravidla poznatelně táhne na jednu stranu.
 3. Nutnost výrazně sešlápnout brzdový pedál – tzv. dlouhý zdvih a natlakovaný odpor pedálu.
 4. Tuhost brzdového pedálu a malá vůle došlapu.

Všímejte si velmi detailně jakékoliv odchylky v chování vašeho vozu, brzdy jsou velmi důležité pro vaši bezpečnost, proto je třeba ihned kontaktovat odborníka a provést diagnostiku brzd!

Nechejte si nezávazně nacenit opravu brzd vašeho vozu. Kontaktujte naše automechaniky.