-
-

Správa vozového parku - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

 • Při uzavření dlouhodobé smlouvy poskytujeme slevy na všechny služby - náhradní díly za výhodnější ceny, zvýhodněné hodinové sazby práce a silniční asistence. 
 • Přednostní vyřízení objednávek.
 • Vozidla na servis zdarma odvezeme a vrátíme zpět.
 • Platba na fakturu při podpisu servisní smlouvy.
 • U každého našeho zákazníka vedeme servisní historii vozidla.
 • Možnost využití všech nabízených služeb - pneuservis Brno, čištění interiérů, apod.

 

Naší konkurenční výhodou oproti autorizovaným servisům je osobní přístup k zákazníkovi a nižší ceny správy vozového parku. Máte tak jistotu, že správu vašeho vozového parku provádí odborná firma, že automobily jsou vždy připraveny na jízdu a mají maximální péči.

Správa firemních vozových parků a autoservise AZM Brno má pro firmy celou řadu praktických výhod:

 • nižší náklady na opravu vozidel – nižší ceny v porovnání s autorizovanými servisy díky nižší sazbě servisních prací a náhradních dílů,
 • všechny značky a typy vozidel – oprava a servis všech osobních a středních užitkových automobilů běžně dostupných na trhu,
 • servisní prohlídky v záruce – provádění prohlídek předepsaných výrobcem vozidla, aniž by došlo k dotčení záruky na vůz,
 • záruční opravy vozů – záruční opravy vozů za použití originálních a jim kvalitativně rovnocenných náhradních dílů, aniž by došlo k dotčení záruky výrobce,
 • centralizovaná fakturace – díky centralizovanému systému kalkulace máte přehled o svých vozech a nákladech spojených s údržbou vozového parku,
 • jednotné stanoveni ceny oprav a servisu – náš systém obsahuje předepsaný čas potřebný na výměnu dílů či oprava, včetně ceny dílů; možnost zaslání kalkulace elektronicky před opravou.

 Kontaktujte náš autoservis, sdělíme vám detailní podmínky a cenu správy vozového parku.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.


Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.