-
-

Výměna, oprava startéru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Provádíme odborné servisní úkony za účelem oprav startérů. Garantujeme vám precizní provedení, a především přijatelnou cenu. Služba „oprava startéru Brno“ je řešena vyškolenými mechaniky s dlouholetými zkušenostmi s řešením problémů těchto součástí automobilů. Službu „oprava startéru Brno“ zajišťujeme bez ohledu na stáří, značku a typ vozu. Pokud řešíte nezávazné nacenění služby „oprava startéru Brno“, pak nás neváhejte kontaktovat. Automechanik od vás telefonicky zjistí informace, přičemž se pokusí odhalit přesný charakter problému a sdělit cenu jeho řešení.

Oprava startéru Brno
Oprava startéru

V případě, že váš startér evidentně již dosloužil a není možnost ho opravit, a je-li zjevně tato oprava neúčelná s ohledem na náklady, pak vám dodáme startér nový. V rámci služby „výměna startéru Brno“ u nás můžete zakoupit zcela nový startér nebo repasovaný. Rozhodnutí je čistě na vás. Nové startéry nabízíme jen od výrobců, jejichž náhradní díly se nám dlouhodobě osvědčily svou kvalitou a bezporuchovostí.

Pokud dáte při řešení opravy startéru přednost naší firmě, pak vězte, že naše dílna je vybavena moderní diagnostikou pro detailní testování startovacího mechanismu automobilu. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli repasovaných dílů, proto dokážeme opravu startéru zajistit velmi rychle díky široké nabídce náhradních dílů.

Provádíme:

  • Výměnu / opravu startéru osobních automobilů.
  • Výměnu / opravu startéru nákladních automobilů.
  • Výměnu / opravu startéru zemědělských strojů.
  • Výměnu / opravu startéru stavební techniky.
Výměna startéru Brno
Výměna startéru

Když startér nefunguje

Nefungující startér neboli správně „elektrický spouštěč“ má za následek, že auto nezíská potřebný impulz pro rozběhnutí systému motoru (tzv. neroztočí motor). Může se stát, že závada startéru se zaměňuje za problém s alternátorem. V případě opravy startéru je proto třeba nejprve prověřit testovací měření, zda startér provádí procesy, které má. Dle toho se stanovuje míra jeho poruchy.

Pro správnou péči o startér, tj. abyste startér nemuseli měnit a opravovat, se doporučuje kartáčovat uhlíky i pružiny, kontrolovat pravidelně stav samomazných ložisek, komutátoru, pastorku a volnoběžky. Pak váš startér vydrží déle.

Máte-li zájem o službu "oprava startéru Brno", pak nás kontaktujte. Mechanik se vás dotáže na potřebné informace a pokusí se vám sdělit odhadovanou rámcovou cenu opravy startéru.