-
-

Výměna, oprava startéru Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Provádíme odborné servisní úkony za účelem oprav startérů. Garantujeme vám precizní provedení, a především přijatelnou cenu. Služba „oprava startéru Brno“ je řešena vyškolenými mechaniky s dlouholetými zkušenostmi s řešením problémů těchto součástí automobilů. Službu „oprava startéru Brno“ zajišťujeme bez ohledu na stáří, značku a typ vozu. Pokud řešíte nezávazné nacenění služby „oprava startéru Brno“, pak nás neváhejte kontaktovat. Automechanik od vás telefonicky zjistí informace, přičemž se pokusí odhalit přesný charakter problému a sdělit cenu jeho řešení.

Oprava startéru Brno
Oprava startéru

V případě, že váš startér evidentně již dosloužil a není možnost ho opravit, a je-li zjevně tato oprava neúčelná s ohledem na náklady, pak vám dodáme startér nový. V rámci služby „výměna startéru Brno“ u nás můžete zakoupit zcela nový startér nebo repasovaný. Rozhodnutí je čistě na vás. Nové startéry nabízíme jen od výrobců, jejichž náhradní díly se nám dlouhodobě osvědčily svou kvalitou a bezporuchovostí.

Pokud dáte při řešení opravy startéru přednost naší firmě, pak vězte, že naše dílna je vybavena moderní diagnostikou pro detailní testování startovacího mechanismu automobilu. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli repasovaných dílů, proto dokážeme opravu startéru zajistit velmi rychle díky široké nabídce náhradních dílů.

Provádíme:

  • Výměnu / opravu startéru osobních automobilů.
  • Výměnu / opravu startéru nákladních automobilů.
  • Výměnu / opravu startéru zemědělských strojů.
  • Výměnu / opravu startéru stavební techniky.
Výměna startéru Brno
Výměna startéru

Když startér nefunguje

Nefungující startér neboli správně „elektrický spouštěč“ má za následek, že auto nezíská potřebný impulz pro rozběhnutí systému motoru (tzv. neroztočí motor). Může se stát, že závada startéru se zaměňuje za problém s alternátorem. V případě opravy startéru je proto třeba nejprve prověřit testovací měření, zda startér provádí procesy, které má. Dle toho se stanovuje míra jeho poruchy.

Pro správnou péči o startér, tj. abyste startér nemuseli měnit a opravovat, se doporučuje kartáčovat uhlíky i pružiny, kontrolovat pravidelně stav samomazných ložisek, komutátoru, pastorku a volnoběžky. Pak váš startér vydrží déle.

Máte-li zájem o službu "oprava startéru Brno", pak nás kontaktujte. Mechanik se vás dotáže na potřebné informace a pokusí se vám sdělit odhadovanou rámcovou cenu opravy startéru nebo řekne, kolik by stál repas startéru. Skladem máme startéry k okamžité opravě vašeho vozu.

Proč provést výměnu startéru u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost opravy startéru – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému startéru využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno.

--------------

Tematická specifikace služby: výměna startéru Brno, výměna startéru, repas startéru cena, startér Brno, oprava startéru Brno, oprava startéru, oprava startéru cena, opravy startéru.