-
-

Regloskop - Seřízení světel - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Často podceňovanou záležitostí, při tom velmi ovlivňující bezpečnost na našich silnicích, je správná činnost světlometů. Všichni jistě znáte ten nepříjemný pocit, když jste oslněni protijedoucím vozem a na několik vteřin ztrácíte přehled o tom co je před vámi, což může mít fatální následky.

V našem autoservise AZM Brno vám světla odborně nastavíme, zkontrolujeme jejich svítivost, abyste nejen neoslňovali ostatní účastníky provozu, ale hlavně dobře viděli zejména při jízdě v mlze, kdy je správné seřízení světel pro vaši bezpečnost velmi důležité. Provádíme i seřízení xenonových světel.

Cena seřízení světel

Nechejte si nezávazně nacenit seřízení světel (regloskop). Kontaktujte naše automechaniky, sdělí vám cenu seřízení světel.

 

Proč realizovat seřízení světel u AZM Brno?

Cena seřízení světel a dalších služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost provedení seřízení světel a dlaších úkonů – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Kvalita služeb servisu – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno - váš specialista na seřízení světel (Brno).

-------------------

Definice: Regloskop je zařízení, které slouží k přesnému seřízení předních automobilových světlometů. Správně seřízené světlomety jsou nezbytné pro bezpečnou jízdu za zhoršených světelných či povětrnostních podmínek a proto je regloskop nepostradatelnou součástí osobních i nákladních automobilů.

Naše služby hledají lidé přes výrazy: seřízení světel Brno, seřízení světel cena, seřízení xenonových světel.