-
-

Čištění automobilových klimatizací - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Čištění automobilových klimatizací je doporučováno vždy před a po sezoně nejméně jedenkrát ročně.

Tvorba škodlivých částic v klimatizaci
Výparník zařazený do klimatizačního systému je při jeho funkci neustále vlhký a zahřátý. Tím vytváří ideální živnou půdu pro existenci různých choroboplodných zárodků a vhodné prostředí pro ukládání nečistot a prachu. Cirkulací vzduchu se tyto škodlivé částice uvolňují, dostávajíc do interiéru a ohrožují tak zdraví posádky vozidla. Při větším množství částic je cítit nepříjemný zápach a částice mohou způsobovat různé zdravotní potíže.

Technologie čištění klimatizací
Profesionální technologie čištění klimatizací, kterou používáme v autoservise AZM Brno je určena pro důkladné a hospodárné odstranění všech škodlivých částic, nacházejících se v klimatizačních systémech. Na rozdíl od běžné používaných prostředků, desinfikuje celý systém a odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří ochranný film, který zaručuje svěží a čistý vzduch. Obnoví plnou funkci výparníku, a tím i optimální výkon celého klimatizačního systému. Jedná se o vysoce účinné čištění klimatizace v autě.

Čistič klimatizace

V našem autoservise AZM používám speciální čistící roztok renomovaného celosvětového výrobce pro optimální a hospodárné odstranění bakteriíí, plísní, virů a choroboplodných zárodků z klimatizačních zařízení bez jejich demontáže.

Čistič po aplikaci zanechává svěží a čistý vzduch. K aplikaci používáme speciální ohebnou sondu, která je dostatečně dlouhá a flexibilní, takže se dostane až přímo k výparníku klimatizace a umožní tak spolehlivou aplikaci čistící kapaliny do celého klimatizačního systému.

GFX | cisteni_interieru_AZM_Brno.png
Čištění automobilových klimatizací

Ceník čištění klimatizací v autě

Snažíme se, aby cena čištění kliematizace v autě byla u nás co nejvíce přijatelná pro naše zákazníky.

Nechejte si nezávazně nacenit čištění autoklimatizací. Kontaktujte naše automechaniky. Garantujeme precizní čištění klimatizace v autě. 

 

Systém klimatizace v autě se skládá z několika hlavních částí

  1. Kompresor klimatizace v autě - poháněná část klimatizačního systému, která stlačuje chladicí médium a přivádí ho do systému.

  2. Chladič klimatizace v autě - tento chladič přijímá horký plyn z kompresoru a umožňuje chladicímu médiu odebrat teplo z interiéru vozidla.

  3. Expanzní ventil - expanzní ventil reguluje tok chladicího média do chladiče, což umožňuje řízení teploty v interiéru vozidla.

  4. Vysoušeč klimatizace - toto zařízení odstraňuje vlhkost z chladicího média, aby se zabránilo poškození dalších součástí systému a zajišťovala se efektivní funkce.

  5. Ventilátory - ventilátory v systému klimatizace umožňují cirkulaci vzduchu a chladicího média v interiéru auta.

  6. Potrubí a hadice - tyto komponenty spojují jednotlivé části systému autoklimatizace a přivádějí chladicí médium z jedné části do druhé.

Každá z těchto součástí má klíčovou roli v tom, jak funguje celý systém klimatizace v autě a jaký výkon může poskytnout.

 

Naše služby čištění klimatizace auta jsou tady pro vás, abychom zajistili, že budete cestovat v absolutní pohodě a zdravém vnitřním prostředí.

S naším odborným týmem a moderním vybavením jsme připraveni vyčistit a zregenerovat váš klimatizační systém, aby byl opět jako nový, bez nečistot a bakterií. Buďte si jisti, že díky našim službám dosáhnete optimálního chladicího výkonu a vyhnete se nepříjemným pachům a alergenům.

Nyní je ten správný čas udělat správný krok pro své zdraví i pohodlí na cestách. Stačí nám dát vědět, a my se postaráme o zbytek. Kontaktujte nás.

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno. Specialista na čištění kliematizace v autě.

-------------

Tematická specifikace služby: čištění klimatizace v autě Brno, čištění automobilových klimatizací Brno, čištění výparníku klimatizace Brno, ceník čištění klimatizací v autě, čištění autoklimatizací Brno, čištění klimatizace auto, čištění klimatizace cena, čištění klimatizace Brno. 


Často kladené dotazy

Kolik bude stát oprava/údržba mého vozu?

U každého vozidla je cena opravy nebo údržby individuální a závisí na rozsahu práce a potřebných náhradních dílech. Doporučujeme nám poslat informace o vašem vozidle a popsat problémy, abychom vám mohli poskytnout přesný odhad nákladů na servis/opravu vašeho vozu.

Máte volný termín pro opravu/servis mého vozu?

Rádi vám sdělíme dostupnost termínů pro opravy a servis. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Obratem vám, dle rozsahu závady či požadavku na servisní úkon, sdělíme nejbližší možný termín.

Máte náhradní díly pro můj vůz?

Náš servis disponuje širokou škálou náhradních dílů pro různé značky a modely vozidel. Spolupracujeme na denní bázi s rozsáhlou sítí dodavatelů náhradních dílů, kteří nás pravidelně zásobují. Pokud máte konkrétní požadavek ohledně náhradních dílů pro váš vůz, kontaktujte nás a rádi vám sdělíme dostupnost požadovaných dílů.

Kdy je nejlepší doba na servis mého vozu?

Jelikož poskytujeme kompletní služby servisu a pneuservisu, pak je třeba předpokládat, že servisní kalendář je u nás stále naplněn. Proto spíše doporučujeme objednat se dostatečně dopředu na servis vozidla podle doporučení výrobce. Nejlepší dobu pro servis vašeho vozidla vám můžeme určit na základě jeho historie, počtu ujetých kilometrů a výrobních specifikací. Kontaktujte nás pro konkrétní doporučení.

Jak často mám navštěvovat autoservis?

Pravidelný servis vozidla je důležitý pro jeho spolehlivý provoz a prodloužení životnosti na maximum. Intervaly se mohou lišit v závislosti na konkrétním vozidle a jeho užívání. Postupujte dle pokynů definovaných v dokumentaci pro daný automobil, nebo nás kontaktujte a my vám poradíme. Platí nepsané pravidlo, že u vozů starších 10 let, je vhodné provádět servisní kontrolu 1x ročně.

Jaký typ oleje je pro můj vůz nejlepší?

Nejlepší typ oleje pro váš vůz závisí na jeho značce, modelu, výrobním roce a doporučeních výrobce. Tudíž používejte olej, který splňuje specifikaci výrobce a je doporučení pro vaše vozidlo. To samé platí o intervalech výměny oleje.