-
-

Čištění automobilových klimatizací - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Čištění automobilových klimatizací je doporučováno vždy před a po sezoně nejméně jedenkrát ročně.

Tvorba škodlivých částic
Výparník zařazený do klimatizačního systému je při jeho funkci neustále vlhký a zahřátý. Tím vytváří ideální živnou půdu pro existenci různých choroboplodných zárodků a vhodné prostředí pro ukládání nečistot a prachu. Cirkulací vzduchu se tyto škodlivé částice uvolňují, dostávajíc do interiéru a ohrožují tak zdraví posádky vozidla. Při větším množství částic je cítit nepříjemný zápach a částice mohou způsobovat různé zdravotní potíže.

Technologie čištění klimatizací
Profesionální technologie čištění klimatizací, kterou používáme v autoservise AZM Brno je určena pro důkladné a hospodárné odstranění všech škodlivých částic, nacházejících se v klimatizačních systémech. Na rozdíl od běžné používaných prostředků, desinfikuje celý systém a odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří ochranný film, který zaručuje svěží a čistý vzduch. Obnoví plnou funkci výparníku, a tím i optimálníá výkon celého klimatizačního systému.

Čistič klimatizace

V našem autoservise AZM používám speciální čistící roztok renomovaného celosvětového výrobce pro optimální a hospodárné odstranění bakteriíí, plísní, virů a choroboplodných zárodků z klimatizačních zařízení bez jejich demontáže.

Čistič po aplikaci zanechává svěží a čistý vzduch. K aplikaci používáme speciální ohebnou sondu, která je dostatečně dlouhá a flexibilní, takže se dostane až přímo k výparníku klimatizace a umožní tak spolehlivou aplikaci čistící kapaliny do celého klimatizačního systému.

GFX | cisteni_interieru_AZM_Brno.png
Čištění automobilových klimatizací

Ceník čištění klimatizací

osobní vozy  300Kč vč. DPH
SUV voy  350Kč vč. DPH
dodávkové vozy                 320Kč vč. DPH

Nechejte si nezávazně nacenit čištění autoklimatizací. Kontaktujte naše automechaniky.

Využijte naše další služby: autoklempírna, pneuservis, diagnostika, autoservis.