-
-

Čištění automobilových klimatizací - Brno

Rychlá poptávka

Auto Moto Logo
Jsme členem profesionální sítě autoservisů AUTO - AUTO.

Čištění automobilových klimatizací je doporučováno vždy před a po sezoně nejméně jedenkrát ročně.

Tvorba škodlivých částic v klimatizaci
Výparník zařazený do klimatizačního systému je při jeho funkci neustále vlhký a zahřátý. Tím vytváří ideální živnou půdu pro existenci různých choroboplodných zárodků a vhodné prostředí pro ukládání nečistot a prachu. Cirkulací vzduchu se tyto škodlivé částice uvolňují, dostávajíc do interiéru a ohrožují tak zdraví posádky vozidla. Při větším množství částic je cítit nepříjemný zápach a částice mohou způsobovat různé zdravotní potíže.

Technologie čištění klimatizací
Profesionální technologie čištění klimatizací, kterou používáme v autoservise AZM Brno je určena pro důkladné a hospodárné odstranění všech škodlivých částic, nacházejících se v klimatizačních systémech. Na rozdíl od běžné používaných prostředků, desinfikuje celý systém a odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří ochranný film, který zaručuje svěží a čistý vzduch. Obnoví plnou funkci výparníku, a tím i optimální výkon celého klimatizačního systému. Jedná se o vysoce účinné čištění klimatizace v autě.

Čistič klimatizace

V našem autoservise AZM používám speciální čistící roztok renomovaného celosvětového výrobce pro optimální a hospodárné odstranění bakteriíí, plísní, virů a choroboplodných zárodků z klimatizačních zařízení bez jejich demontáže.

Čistič po aplikaci zanechává svěží a čistý vzduch. K aplikaci používáme speciální ohebnou sondu, která je dostatečně dlouhá a flexibilní, takže se dostane až přímo k výparníku klimatizace a umožní tak spolehlivou aplikaci čistící kapaliny do celého klimatizačního systému.

GFX | cisteni_interieru_AZM_Brno.png
Čištění automobilových klimatizací

Ceník čištění klimatizací v autě

Snažíme se, aby cena čištění kliematizace v autě byla u nás co nejvíce přijatelná pro naše zákazníky.

Nechejte si nezávazně nacenit čištění autoklimatizací. Kontaktujte naše automechaniky. Garantujeme precizní čištění klimatizace v autě. 

 

Systém klimatizace v autě se skládá z několika hlavních částí

  1. Kompresor klimatizace v autě - poháněná část klimatizačního systému, která stlačuje chladicí médium a přivádí ho do systému.

  2. Chladič klimatizace v autě - tento chladič přijímá horký plyn z kompresoru a umožňuje chladicímu médiu odebrat teplo z interiéru vozidla.

  3. Expanzní ventil - expanzní ventil reguluje tok chladicího média do chladiče, což umožňuje řízení teploty v interiéru vozidla.

  4. Vysoušeč klimatizace - toto zařízení odstraňuje vlhkost z chladicího média, aby se zabránilo poškození dalších součástí systému a zajišťovala se efektivní funkce.

  5. Ventilátory - ventilátory v systému klimatizace umožňují cirkulaci vzduchu a chladicího média v interiéru auta.

  6. Potrubí a hadice - tyto komponenty spojují jednotlivé části systému autoklimatizace a přivádějí chladicí médium z jedné části do druhé.

Každá z těchto součástí má klíčovou roli v tom, jak funguje celý systém klimatizace v autě a jaký výkon může poskytnout.

Proč provést čištění klimatizací u AZM Brno?

Cena služeb autoservisu – oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte postupné zvyšování realizační ceny. Cena čištění klimatizace? Rámcový ceník autoservisu AZM Brno najdete zde.

Rychlost servisu – odbavení oprav provádíme v nejbližším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici. Odbavení čištění klimatizace v autě je rychlé.

Kvalita služeb – k přesné detekci a opravě problému využíváme moderní diagnostiku + postupy prověřené letitými zkušenostmi našeho stálého týmu servisních mechaniků. Vždy hledáme nejlevnější řešení z pohledu našeho zákazníka. Ne vždy se vyplatí opravovat problém, někdy je méně nákladné vyměnit díl za nový. Nebo naopak zase nevyměňovat díl, ale pokusit se o opravu. Toto rozhodnutí s ohledem na šetření financí klienta vždy dopředu konzultuje mechanik se zákazníkem.  

Promyšlený přístup - Vyměnit vadný celek za nový umí v každém autoservise! Autoservis AZM Brno preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů. Jsme opravnou automobilů se spolehlivým a korektním jednáním, máme stálý tým zkušených automechaniků, kteří umí i za pomoci moderních diagnostických prostředků velmi přesně určit původ závady a za odpovídající cenu opravit. Mechanici autoservisu AZM Brno nehledají složitá řešení tam, kde nejsou třeba.

 

Využijte naše další služby: autoklempírna, pneuservis, diagnostika, autoservis.

 

Na vaši návštěvu se těší Autoservis AZM Brno. Specialista na čištění kliematizace v autě.

-------------

Tematická specifikace služby: čištění klimatizace v autě Brno, čištění automobilových klimatizací Brno, čištění výparníku klimatizace Brno, ceník čištění klimatizací v autě, čištění autoklimatizací Brno, čištění klimatizace auto, čištění klimatizace cena.